reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomocy!!!! Zatrucie chlorem!!!!!

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez ANEK M, 19 Kwiecień 2012.

1. ANEK M

ANEK M Member

Pomocy zatrulam sie dzisiaj domestosem poprostu wlałam do toalety i nachylilam sie aby wyczyscic i zatrulam sie droga oddechowa mam teraz zawroty głowy i wymioty mi przejdzie tylko boje sie o malego bo karmie piersia i niewiem czy przejdzie to do mleka niewiem co mam robic czy go karmić czy podac mm a mleko ściągnąc?

2. EEnil

EEnil Guest

Jedź do szpitala na izbę przyjęć! Ja też tak kiedyś miałam ale nie karmiłam...najgorszy to ten ''posmak'' w ustach...zostaje przez kilka dni.

3. reklama
  4. martela

martela New Member

też się kiedyś zatrułam domestosem...wiem co czujesz...na szczęście przeszło po dobie walki z gorączką,zawrotami głowy,osłabieniem i ogólnym rozbiciem,a i jeszcze taki zgniły zapach ciągle czułam...ja bym nie karmiła dziecka,jak masz jakiś pokarm ściągnięty sprzed zatrucia to wykorzystaj go...lepiej dmuchać na zimne...

Poleć forum