reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie....karmienie

scales a ile Twoje dziecko ma miesiecy? Bo takjie miesieczne dziecko to zje może 40ml za jednym razem góra o ile zje? Ja odciagałam po 20 ml z obu piersi i co tak dostawiałam małego aż laktacja sie pobudzila, fakt plakał często, ale teraz nie mam problemu do jednej piersi on a z drugiej laktatorem sciagam 100.

mała ma 5 tygodni,ale zauważyłam że tego sojowego zje z 70 ml i jest najedzona a mojego to 100-120 i czasem niedługo znowu głodna...
 
reklama
to zupełnie normalne, że po twoim będzie szybciej głodna:tak: mieszanki są tak "zmodyfikowane" żeby dziecko było dłużej syte
Michał w tym wieku wisiał mi na cycku niemal cały dzień:baffled: ale jak się laktacja unormowała (między 2 a 3 m-cem) było dużo lepiej

jeśli chcesz dokarmiać, zdecyduj się na jedno mleko, zobacz jaka będzie reakcja, jeśli ok, to nie wprowadzaj przez jakiś czas innego. zrób to po jakimś czasie i obserwuj dziecko.
 
nutramigen jest dla dzieci ze skaza, na sojowe dziecko moze sie uczulic, nutramigen juz jest tak zmodyfikowany ze niema takiej mozliwosci. Dokarmiaj jak musisz jedna mieszanka.
 
jesli musisz to moze podawaj nutramigen jest najgorszy w smaku wiec jesli mowisz ze po zwyklym ma wysypke to dokarmiaj je tym bo pozniej latwiej bedzie podac normalne niz z normalnego przejsc na nutramigen moj syn za zadne skarby nie chce go pic.idz jak najszybciej do pediatry bo nie ma co tak eksperymentowac z mlekami.nic dziecku nie powinno sie stac moj synek ma skaze a mimo wszystko je zwykle mleko.co do badan alergicznych to mi lekarz tu powiedzial ze dopiero mozna cos wykryc u dziecka ok 3 roku zycia
 
co do badan alergicznych to mi lekarz tu powiedzial ze dopiero mozna cos wykryc u dziecka ok 3 roku zycia
mi pediatra powiedziała (mały ma często katar i pomyślałam, że to może alergia) że w tym wieku ciężko jest powiedzieć na 100% co tak naprawdę uczula (jeśli uczula) ze względu na nierozwinięty system immunologiczny
eksperymentować też nie ma co, a chyba faktycznie lepiej teraz dać nutramigen i przejść na zwykłe niż odwrotnie (a może masz możliwość chociaż zadzwonić do polskiego pediatry i spytać co z tym mlekiem?)
 
reklama
sales u mojego malekgo tez skaza siezaczela plamami na policzkach i luszczaca sie glowka nutramigen jej napewno nie zaszkodzi tylko stopniowo miejszaj z sojowym tak jak ci pisalam az przejdziesz calkiem na nutramigen calkowite przejcie powinno byc po 5-6 dniach i zostan juz przy nutramigenie zaszkodzic nie zaszkodzi a mlej poprawi sie skora i nie mieszaj roznych mlek
 
Do góry