reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie....karmienie

Co do Nutramigenu to mleczko to w smaku jest obrzydliwe, dlatego jesli chcesz przestawic dziecko na to mleko najlepiej robic to stopniowo, czyli mieszać 60 ml mleka które dawałas poprzednio (sojowego) +30 Nutramigenu i stopniowo zwiekszac ilosc Nutramigenu aż się dziecko przyzwyczai.
Mój mały pije Nutramigen, własnie ze względu na wysypki skórne (ciemieniuche) jakie mu się pojawiły gdy miał około 2 miecięcy.
Teraz ma 17 miesięcy i tak bardzo się przyzwyczaił do tego mleka (Nutrmaigenu), że żadnego innego nie tknie, a próbowałam go nauczyć pić normalne mleko, bo je rózne produkty mleczne i nic mu po nich nie jest więc pediatra powiedziała że można dawać zwykłe mleko. Także w moim przypadku z Nutramigenu na inne mleko przestawić się nie da :confused::-D:-)
 
reklama
dobra dziewczyny dziękuje za rade:)jesteście kochane!!a jeszcze mi powiedzcie tak to zrobie jej 30ml nutramigenu i 60ml sojowego w dwóch różnych butelkach i co dać pierwsze?aha zauważyłam że ma ostatnio zaparcia,myślicie że nutramigen pomoże?a moje mleko dawać jej jeszcze w międzyczasie?czy to nie za dużo?
 
Kochana je trzeba wymieszać, przynajmniej ja tak robiłam, tak mi kazała pediatra, mieszałam Nutramigen z Enfamilem w jednej butelce żeby po woli do Enfamilowego smaku mleka dodawac Nutramigenowe, żeby sie mały stopniowo przyzwyczajał do innego posmaku aż przywyknie do specyficznego smaku Nutramigenu.
 
scales nie zadręczaj się, mój maluszek też próbował różnych mleczek i kiedy wydawało mi się, że Enfamil będzie ok, to się okazało, że znów trzeba zmienić :baffled: tym razem na Nutramigen. Nie martw się nic się nie stanie, tylko teraz już nie kombinuj, lepiej się trzymac jednej koncepcji. Ale wierz mi znam ten ból, przechodzilimsy podobne perypetie....:sorry2: A teraz czym w końcu karmisz swoją dzidzię?

Grunt to się nie zamartwiać, będzie dobrze! :tak::-);-)
 
scales tylko jak robisz mleko to nie wsypuj proszku dwoch mlek tylko 60 sojowego osobno 30 nutramigenu osobno i dopiero po wytrzepaniu butli polacz razem
 
może nic jej nie będzie?co?....no Nika teraz daje ten nutramigen + sojowe połączone i czasami moje mleko...brak mi już sił,ale pocieszyłaś mnie...:)
 
reklama
Do góry