reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżmy dzieciom z Domu Małego Dziecka

ivka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2005
Postów
3 775
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Dziewczyny, właśnie jestem po rozmowie z osobą pracującą we wrocławskim Domu Małego Dziecka gdzie przebywają dzieci od urodzenia do 12 roku życia. Bardzo chciałabym wspomóc tę instytucję, bo dowiedziałam się, że potrzebne jest dosłownie wszystko - ciuszki, zabawki, art. higieniczne. Sama mam już sporo rzeczy po Szymonku do oddania i wiem, że ich stan jest na tyle dobry, że inne dzieci mogą z tego skorzystac. Pomyślałam o Was - Marcowych Mamach - może mogłybyście wspomóc to moje zbieranie? Niestety nie stac mnie na pokrycie kosztów przesyłki, więc wszytko to, co ewentualnie chciałybyście oddac musiałoby do mnie przyjśc na Wasz koszt.

Napiszcie co sądzicie o takiej akcji i czy chciałybyście się do niej przyłączyc. Może razem uda nam się zebrac górę ciuszków i zabawek po naszych dzieciach i tym samym pomóc tym maluchom, które tej pomocy potrzebują.
 
reklama
ivka myślę że to bardzo dobry pomysł :) ja postaram się jeszcze coś poszukać, ale oddałam już prawie wszystko znajomym maluszkom. Myślę też że część dziewczyn trzyma ubranka na następne :-) maluszki, ja jak na razie nie planuję jeszcze jednego dzieciaczka, więc ubranka z których Miłek wyrastał oddawałam. Może popytam wśród znajomych i jak coś skontaktuję się z tobą :) A może możesz podać nr konta by np. wspomóc tę instytucję finansowo, jeśli oczywiście takiej pomocy potrzebują?
Akcja jak najbardziej szlachetna i piękna :)
 
Ivka - super pomysl, odezwij sie do mnie na gg8705952 - jak mozesz - i podaj podaj mi tam adres do Ciebie, wlasnie robilam porzadki w ciuszkach, czesci dalam znamomej ale czesci odlozylam wlasnie dla PCK ale moge przeslac Tobie bez problemu. Poogladam tez jakies zabawki, i wysle Ci paczuche w przyszlym tygodniu:-)
 
Bardzo się cieszę, że chcecie się przyłączyć do tej akcji. Co do nr konta tego Domu Dziecka to ja go nie mam, ale jeśli chcecie to go zdabędę. Sama jestem przeciwna pomocy finansowej, bo mam bardzo nieprzyjemne doświadczenia w zakresie udzielania takiej właśnie pomocy. Zdecydowanie wolę podarować potrzebne w danym miejscu rzeczy. Jeżeli jednak któraś z Was będzie chciała w/w nr konta to chętnie o niego zapytam.
 
aha, no zobaczymy co tam sie wyszuka ;) ale tez mozna bezposrednio do nich wysylac? bo jak ci sie te wszystie paczki na glowe sypna to tylko bedzie kursowac miedzy poczta a tym domem hehe :)
 
reklama
To samo dotyczy domów małego dziecka w innych miastach.
My zawiżliśmy ciuszki po naszej Oliwce do takiego domu w Łodzi, mieście w którym mieszkamy. Również jest potrzebne wszystko. Pamietajcie o tym...:-(
 
Do góry