reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomysł na obiad

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez siwasek, 14 Luty 2006.

1. siwasek

siwasek New Member

Kuchareczki moje kochane do dziela!!!

Prosze tu zamieszczac to co gotujecie na obiad...bo ja tak jak w reklamie winiar nie mam pomyslu an obiadki...i jak sie czegos uczepie to ciagle jamy to samo...takze prosze o jakies pomysły...

u mnie dzis kasza gryczana z sosem seczuanskim ze słoika :p

2. izis

izis New Member

acha ok. :)
    ALE DZIŚ JA NIE GOTUJE BO LECĘ ZARAZ DO ROBOTKI WIĘC SMAŻE TYLKO JAJCA SMAŻONE,ZIEMNIAKI I SURÓWKA ::)

3. reklama
  4. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

he ja tyz sie dzisiaj nie popisalam. ;D

Spagetti Bolognese ;)

5. siwasek

siwasek New Member

;D ;D ;D hehe wszystkie idziemy na łatwizne ;D ;D ;D

6. marta3x

marta3x New Member

no ja zrobiłam kotleciki, brokuły z masełkiem i ziemniaczki
    i zupę jarzynową z ryżem :p :)

7. kangurki

kangurki Fan(ka)

co za ambitna kobieta:)

u mnie dziś nudle knorra bo nie zdążyłam kurczaka zrobić bo z Maksem do doca pojechaliśmy

zamówiłam na allegro panierke do kurczaka i smakuje jak z kfc-polecam:)))

a jutro spaghetti:)

8. Melanie

Melanie Guest

a ja dzisiaj u mamy jadłam ryż z sosem grzybowym z paczkip lus kawałki schabu kurzego ;D
    ale mam ciśnienie na ryz i makaron :o zjadłam półtorej paczki ryżu :p

9. beatka

beatka Active Member

no to ładnie Mel ;D
    a ja piekę karkówkę w majeranku , chili i innych takich przyprawach wedle uznania i do tego będzie szpinak + ewenualnie puree knorra /bardzo dobre jest i nie trzeba ziemniaków obierać :p/

10. reklama
  11. Melanie

Melanie Guest

szpinak :p

a to mięsko może być smaczniutkie ::) :)

wczoraj miałam jajka sadzone :D bardzo czasochłonne danie :D

a tutaj coś z mojego notesu z przepisami - jeszcze nie próbowałam ale fajnie sie czyta :)

parówki w cieście

Są dwie opcje:
    1.dobra podsmażona parówka,naleśnik,kapusta zasmażana,ser.
    Kładziemy naleśnik, na niego kapustkę kiszoną zasmażaną,potem parówkę-zawijamy naleśnik,posypujemy serem i na parę minut do piekarnika.
    2.zamiast kapusty plaster smażonego boczku Polecam,bardzo pyszniutkie

12. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Niam niam to musi byc dobre.
    Pokaze dzis przepisik mezusiowi, moze zrobi na sobote ::)

Poleć forum