reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Sopek :) zazdroszczę porodu w takim razie :) Najbardziej ekspresowy poród o jakim słyszałam :) dobrze, że nie urodziłaś wcześniej :))))
 
oj na pewno,, bardzo długo by przeżywał. Moja starsza widziała jak zabiera mnie karetka i moje bóle brzucha, to chyba z pół roku pytała się czy jestem zdrowa;) a co dopiero zobaczyć poród młodszej siostry :)
Chciałabym zobaczyć minę tych położnych na Izbie Przyjęć :) ja dwa razy przyjechałam po północy i byłam jedyną na IP, więc takie zaspane chodziły :)
 
nie, 2 miesiące po porodzie miałam operacje usuniecia pechrzyka zolciowego. Myslalam ze mi się obkurcza macica po porodzie, a to cholerstwo coraz bardziej bolało...
Pierwszy porod zaczal mi się na patologii jak mąż mial jechać na obiad :p I biedny caly dzień glodny chodzil :D:D A drugi kolo 21 :) (tym razem zdazyl zjeść kolacje):D
 
aneczka233 Powodzenia! Już pewnie nie możesz się doczekać dzidziusia:biggrin2:[/QUOTE]

Juz bym chciala byc po:) ale już niedługo narazie zajmuje sie niesforna 3 latka macie jakies sposoby aby dziecko spalo cala noc nie usypianie w dzien nie pomaga obawiam sie jak to bedzie jak juz bedzie syn na swiecie i ona nie spiaca w nocy:/
 
Dziewczyny rozpatruje Żeromskiego jako szpital alternatywny (jakby mnie do Kopernika nie przyjęli z braku miejsc). Czy możecie mi powiedzieć czy trzeba coś zabierać dla dziecka (ubranka, kosmetyki, pieluchy) czy szpital zapewnia?
 
reklama
Pieluchy i chusteczki. Reszta jest. Ja korzystałam ze szpitalnych ubranek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry