reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

a ja jak sie rejestrowalam do genosu do genetyka i na kariotypy to nic nie mowili ze trzeba tyle odczekac.
na reszte badan zaczekam jak mi zalecal gin.
 
reklama
ale tak na chlopski rozum to genetyka nie powinna miec wplywu na poronienie.
agnieszka jak tam ?
mnie dzis boli bok jeden leze bo za godzinie do znajomych idziemy
 
Fondie, genetyka ma duze znacze w poronieniach. Mozna zachodzic, ale majac pewne mutacje bardzo wzrasta ryzyko poronienia, zarodek ma zly kariotyp o mzoe byc porostu odrzucany przez organizm. Ja jestem pewna, ze nie trzeba czekac akurat na to badanie. W genomie badan nie zrobisz od reki na nfz, nie ma szans, sa kilkumiesieczne opoznienia nawet.
 
arda zle sie wyrazilam chodzilo mi ze badanie nie powinno miec wplywu na czas po poronieniu tak na chlopaki rozum. a ogolnie ma wielkie :)
 
Arda
Ale ja potwierdzam to co Fondi pisze. - jestem po wizycie i czekam na tel. Udało sie załatwić "wtyki" i już miałam mieć robione - ale zobaczyli w moją karte i odwołane wzystko -- 3 miesiące trzeba czekać.
Na mój rozum, i mojego gin - z którym wczoraj rozmawiałam , uważamy ,że nie trzeba - gin ma sie jeszcze dopytać u kolegów, bo powiedział,że pierwszy raz słyszy o tych 3 miesiącach. Ale tak myślę, że to może byc kwestia tego ,że na nfz - no nie wiem, tak sobie to tłumacze. Tak jak pewne badania "należą" nam się dopiero po kilku poronieniach , tak może jest wskazanie do odczekania po poronieniu.
No nie wiem, nie umiem tego wytłumaczyć, ale potwierdzaam to cco Fondi pisze.


Dziewczyny,
Znacie ten koenzym - bo taki jest u mnie w aptece https://www.naturell.pl/produkty/koenzym-q10-witamina-e.html
Nie ma tego co polecałyście - czyli https://www.doz.pl/apteka/p45943-Bio_Active_Q10_Uniqinol_kapsulki_30_szt?
 
Ostatnia edycja:
Susana przytylas od encortonu?
Bo ja bralam tylko 2 tyg. i mi strasznie brzuch wywalilo, normalnie jakbym w ciazy byla.
Nie sadze ze sie tak upaslam, bo jadlam jak zawsze, a 2 tyg temu chodzilam w koszuli ktorej dzis nie moglam dopiasc w pasie.
 
Ja przytyłam 1 kg
Encorton brałam od pół roku .
U ciebie albo ciąża albo okres się zbliża .
 
reklama
Do góry