reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny staram się dużo leżeć na IP nie chcę jechać bo tak naprawdę tam mi nie pomogą. Z moim obciążonym wywiadem od razu będę na straconej pozycji. Wiem jak to u mnie wygląda więc dziękuję, w ostatniej ciaży jak pojechałam z krwawieniem to tak mnie lekarz zbadał że aż cały fartuch miał we krwi. Progesteron mam świetny, badałam w zeszłym tyg i miałam 133.
 
reklama
Agnieszka a moze doloz jeszcze encorton, tak jak ma Fondie do 20. Chociaz do bijacego serduszka. Nie wiem, nie chce doradzac ale moze to cos da?
 
a moze krwiak? ja plamilam ale najpierw krew wyleciala czerwona ze mnie potem plamienia i okazal sie krwiak. Bo plamienie to chyba czesto wlasnie progesteron.Kiedy masz wizytę?W ktorym jestes tygodniu ciazy? moze za duza dawka heparyny albo acardu? albo warto zmienic progesteron na inny?znajoma plamila z polipa ..juz nie wiem co innego
 
Byłam na usg w środę, krwiaka nie było, acardu nie biorę a clexane tylko 0,2. Jestem teraz 6t 3d, kolejna wizyta w piątek.
 
Fondie od ktorego dnia cyklu bralas ten estrofem i do ktorego dnia? To jest na endometrium zeby bylo grubsze tak? To dziala w tym samym cyklu co zaczyna sie brac, czy trzeba brac kilka cykli? Chcialam to brac bo ja mam endometrium w drugiej fazie 9,5 i to chyba malo nie? I tak mysle ze moze bym ten estrofem zasugerowala lekarzowi.
 
Hej, nie doczytałam jeszcze nic, sorki że tylko o sobie...
Melduje, że jestem w domu, wypuścili mnie dziś ze szpitala, wszystko dobrze, wyniki w normie, w poniedziałek mam jeszcze jechać po wynik posiewu z szyjki. Prawdopodobnie moje stany zapalne i dolegliwości były spowodowane uczuleniem na luteinę. Moja szyjka długa 40mm zamknięta. Mój M z małolatami wrócili dziś z gór. Ale mieli super, a ja pokłóciłam się z teściową, która siedzi u nas od dwóch tygodni. Już mam dość!!!!!!!!! Szkoda słów!
 
Agnieszka ja do ok 17 tygodnia raz na jakiś czas plamilam, nie raz byłam pewna ze to koniec bo za kazdym razem plamienia były inne. Tylko raz miałam małego krwiaka w pozostałych sytuacjach nie było wiadomo jaka jest przyczyna.
Ty chyba tez jestes z Warszawy? Jesli tak to możesz tez pojechac na IP Medicoveru. Ja dwa razy podczas plamien tam pojechałam bo bałam sie państwowego szpitala, tego siedzenia i czekania. Za kazdym razem byłam zadowolona bo od razu mnie przyjęli, bardzo dokładnie zbadali jedyny minus to kasa. Trzymam kciuki zeby u Ciebie wszystko było dobrze:*
 
Witam po długiej nieobecności....

Doris, współczuję teściowej.... Dobrze, że z Maluchem wszystko dobrze :-)

I tyle nadrobiłam...

A ja ciągle było coś i czasu brak....
Mikołaj co chwila chorował... Teraz odpukac 2 tygodnie chodził i do przedszkola i na basen, oby jak najdłużej... Bo od października niecały tydzień w przedszkolu, a dwa w domu.
W styczniu miałam histeroskopie i potwierdzoną mam przegrode... Brak słów na poprzednich ginekologow.
17go jadę na usunięcie....
To tyle u mnie.
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
strawbelka ja dostalam po pozytywnej becie. lekarz po przepisaniu lekow powiedzial " a dolozmy pani estrofem " tyle wiedzialam reszte z neta wyczytalam ze na endoderium nafoczka tez brala w tejciazy chyba do 9 tyg. bierze sie wczesniej chyba ale nie wiem od kiedy. Czytalam jeszcze ze podczas clo sie bierze bo niszczy endoderium. Zapytaj nafoczki ona lepiej wie. Ja biore bo kaze i juz.
 
Do góry