reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny jak jest fajny lekarz to bez niczego da na refundacje. Ja nie mialam robionej mutacji tylko przeciwciala antykardiolipinowe i wyszly dobrze. Fraxiparyne dostalam na lepsze ukrwienie i poronienie bylo wskazaniem.
Ja dostałam od jednej Gin heparynę z refundacją, a Jerzakowa wypisywała mi na 100% wszystkie leki.

Kwiatuszek jak bede w ciazy i bedzie mi wypisywal to spytam jak to jest z ta refundacja i Wam napisze. Tylko kiedy to bedzie to nie wiem.

Szybciej niż Ci się wydaje ;)
A tu nie trzeba przyjmowac wit K zeby stosunek wapnia i D3 byl dobry? Cos mi sie o uszy obilo ale nie eiem dokladnie.
Witamina K z kolei nie jest wskazana osobom, które mają problem z krzepliwością krwi ;)
 
reklama
Czesc dziewczynki. Z ta ciaza to bym sie nie cieszyla i nie miala nadziei, bo mam kaszel i generalnie czuje ske kiepsko wiec skoki temperatury to nic dziwnego w tym stanie. A co do dupka - ostatnia tabletka we wtorek rano wiec @ ma spooooro czasu, licze, ze sie zjawi do niedzieli. Mam dopiero 25dc wiec wczesnie, ale w tym cyklu odstawilam dupka wczesniej, zeby przyspieszyc @ przed histero.
 
reklama
Bo to chyba zależy od woli lekarza. Ja kiedyś zapytałam Jerzakową, że skoro stwierdza u mnie IO to czemu wypisuje mi metę na 100%?! Ano bo mój wynik był ponoć niejednoznaczny...[emoji57]
 
Do góry