reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienie w irlandii

igusia80

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Maj 2009
Postów
50
Czy sa jakies dziewczyny ktore przezyly poronienie w Irlandii, jeśli tak to zgłoście się, może porozmawiamy o tym jak tutaj sobie z tym radzic, jakie badania robic, jakich lekarzy odwiedzałyście itp. I jak przygotowac się do kolojenych staran
 
reklama
ja poronilam 3 razy......po 3 poronieniu bylam na aspirynie w kolejnej ciazy i urodzilam zdrowa coreczke......po 3 poronienu tutaj dopiero robia badania....ale w moim przypadku wlasciwie nic nie znalezli.....
 
dzieki dziewczyny ze sie odezwalyscie,
lekarze z ktorymi mialam do czynienia zarowno polka jak i irlandczycy podeszli do tego bardzo zwyczajnie- zdarza sie... i tyle. zadnych wskazowek dlatego mam taki metlik w glowie- czy badac sie na wszytsko mozliwe czy podejsc do tego bardziej spokojnie i faktycznie myslec tak mialo byc i probowac bez dodatkowych badan, mialam zrobione podstawowe badania- taxo, cyto, morfologia i przez tel pani powiedziala ok (nie dopytalam co to oznacza do konca, czy mam przeciwciala czy nie chorowalam). siedze czytam o przyczynach ale faktycznie czesto podobno nie mozna znalesc...pewnie zrobie te hormony, bo bete mialam za niska- moze to bylo to.....
dzieki dziewczyny ze sie odezwalyscie, doceniam to
pozdrawiam
ale mamy zime:-)
 
jesli zrobilas badania to ok:) ja mialam wszysytkie specjalistyczne zrobione a i tak nic nie znalezli...podejrzewali zespol antyfosfolipidowy ale go wykluczyli....mimo to bralam aspiryne( jak przy zespole wlasnie) i chyba dzieki niej ciaza sie szczesliwie zakonczyla......a mialam juz 3 dzieci i nigdy problemow nie mialam....i maz ten sam....:) tylko odstep miedzy ostatnim dzieckiem to.....11 lat:)
 
hej Aga, przykro mi ze przeszlas przez to trzy razy, wyobrazam sobie jak sie wycierpialas i ile nerwow i stresu cie to kosztowalo, ale nie podlamalas sie i znow ci sie udalo:-) gratuluje serdecznie rodzinki:-) podczytalam u ciebie na blogu ze masz konflikt krwi z mezem, ja tez...myslisz ze to ma zwiazek?
z tego co czytam na necie to niby nie no ale...
 
igusia jesli jest konflikt to tylko w pierwsza ciaza jest zagrozona bardziej reszta po szczepieniach nie....u mnie nigdy nie wystapil....
jesli zrobilas badania i nie znalezli nic to powinno byc dobrze:) nie wiem jaka sytuacja myla u ciebie ktory to byl tydzien i jak doszlo do poronienia....
u mnie najprawdopodobniej robily sie skrzepy w krwi i to powodowalo obumarcie dzieciaczkow.....po aspirynie ciaza sie uchowala ale tez nie byla to do konca ksiazkowa ciaza niestety...
niska beta mogla tylko swiadczyc o nieprawilowym rozwoju ciazy luz szybkim jej obumarciu chyba....
 
reklama
dzieki Aga za odpowiedz, ja rozumiem ze czesto trudno znalesc przyczyne, ale to ze szukaja jej po 3 poroneiniu jest smutne dla mnie, no ale coz zrobic....cudowne jest ze trzecim razem ci sie udalo, dzielna dziewczyna:)
ja poronilam w 6 tyg, niska beta, nie widoczny zarodek, nie podano mi szczepionki anty D w szpitalu- bo powiedzieli ze w irlandii dpowiero po 12 tyg, prosilam o nia ale bezskutecznie, nie i tyle.Wiem ze w polsce zawsze daja, tutaj nie i jak tu nie być skolowanym, na moje prosby polozna odpowiedziala nie wytworzy twój arganizm antyciał no chyba ze jestes bardzo dziwnym przypadkiem…
Bardzo chcialabym po prostu znalesc dobrego lekarza w dublinie ktory mnie pokieruje,jak do tej pory trafialam tylko na takich ktorych trzeba ciagnac za jezyk, a sami nie doradza……dlatego tak czytam fora non stop i artykoly bo chce się czegos dowiedziec ale przeciez nie jestem lekarzemL czy wy chodzilescie do jakiegos naprawde dobrego?
 
Do góry