reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Praca na etacie, założenie działalności, a co z macierzyńskim?

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Nilcia, 27 Listopad 2013.

1. Nilcia

Nilcia New Member

Witam,

Chciałabym zapytać czy jeśli aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim, będąc pracownikiem etatowym, w momencie założenia własnej działalności gospodarczej zmieni się wysokość wypłacanego zasiłku macierzyńskiego (zamierzam jednocześnie pracować na etacie i prowadzić własną firmę)?

2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Nie bardzo rozumiem. Chciałaby Pani prowadzić działalność na urlopie macierzyńskim?

3. reklama
  4. Nilcia

Nilcia New Member

Tak, będąc na urlopie macierzyńskim chcę założyć działalność gospodarczą.

5. Nilcia

Nilcia New Member

Widzę że nie mam co liczyć na odpowiedź...

6. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

W mojej ocenie nie ulegnie zmianie. nie rozumiem jednak o co pani dokładnie pyta. Raz pisze pani bowiem o tym, że działalność będzie w trakcie pobierania zasiłku macierzyśkiego i pyta czy jego wysokość ulegnie zmianie, a raz pisze pani, że zamierza pani pracować (w domyśle: świadczyć pracę) i wykonywać dzialalność.

Poleć forum