reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pranie dziecięcych ciuszków- proszki i porady

Przepraszam, że się wcinam, ale mam do odstąpienia tanio prawie nowe, sliczne ciuszki w rozm.48-71. Chętnie pozbędę sięm równieź smoczków i butelek avent i nuk. Są prawie nowe, bo moja Mała woli LOVI. Pozdrawiam:-)
 
reklama
a ja używam proszku Dzidziuś i jestem zadowolona. Szkoda tylko, że kupki muszę najpierw ręcznie wyprać a dopiero potem w pralce. Gdyby tylko wrzucić wszystko do pralki byłoby bajecznie, no i zawsze prasuję ciuszki i mam zamiar tak robić do 3 miesiąca.. potem już sobie odpuszczę :p
 
ja piorę w Loveli - mam wszystkie cztery opcje, proszki kolor i do białego i mleczka kolor i do białego. Dla maluszka się sprawdzają. A plamy polecam zaprać chwilkę szarym mydłem lub takim specjalnym do plam "Duru" :)
 
Niemiecki persil i lenor sensitive:) Zawsze plukam dodatkowo,plamy po marchwi schodza,ale nie zawsze z pieluch.Pieluchy i sliniaki zazwyczaj biore na gotowanie,osobno;)
 
Przez pierwszy miesiąc prałam w proszku dziecięcym, a później już w normalnym z naszymi ubraniami. Nie prasuję, bo szkoda mi na to czasu- wolę się pobawić z córką :)

Warto spróbować normalnego proszku i obserwować malucha czy nie ma żadnych uczuleń, ale myślę że podwójne płukanie załatwi sprawę :)
 
reklama
Do góry