reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prężenie i wyginanie do tylu podczas jedzenia

Malinowa_chmurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2021
Postów
1 031
Maluszek 3,5 miesiąca podczas jedzenia z piersi jak i z butli pręży się, wygina sie tylu i płacze. Wygląda jakby ją bolał brzuszek, żołądek, nie wiem... Chwila takiego "ataku", potem chwilę je i znowu akcja. Czy miała któraś z was taki problem?
 
reklama
A tego nie sprawdzają od razu po porodzie w szpitalu? :szok: W każdym razie na tę chwilę przeszło, zobaczymy jak będzie dzisiaj. Przy astępnej wizycie u lekarza sprawdzimy też to wędzidełko. Byłam pewna, że w szpitalu to sprawdzali :/
rózni lekarze maja rózne podejście. Pediatrzy umieja sprawdzić, ale czesto bagatelizują. Idźcie na konsultacjŕ do neurologopedy, to sprawdzi najlepiej i da ewentualne ćwiczenia. Nam pediatra odradzala podcięcie twierdzac, że samo przejdzie, ale podcialęcie zmienilo nam jakośc zycia.
 
rózni lekarze maja rózne podejście. Pediatrzy umieja sprawdzić, ale czesto bagatelizują. Idźcie na konsultacjŕ do neurologopedy, to sprawdzi najlepiej i da ewentualne ćwiczenia. Nam pediatra odradzala podcięcie twierdzac, że samo przejdzie, ale podcialęcie zmienilo nam jakośc zycia.
U nas w sumie ani pediatra ani neonatolog nie sprawdzali, za to sprawdzał osteopata i dwóch neurologopedow :) dlatego dobry osteopata jest na wagę złota
 
reklama
A tego nie sprawdzają od razu po porodzie w szpitalu? :szok: W każdym razie na tę chwilę przeszło, zobaczymy jak będzie dzisiaj. Przy astępnej wizycie u lekarza sprawdzimy też to wędzidełko. Byłam pewna, że w szpitalu to sprawdzali :/
U nas sprawdzili ale właśnie dlatego że córcia prężyła się i denerwowała przy piersi i okazało się że ma bardzo krótkie, języczek się układał w kształt serduszka. I sprawdziła położna bo zwróciłam uwagę na problem, sami od siebie, rutynowo nie sprawdzali. Po podcięciu problem minął
 
Do góry