reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

Z jednej strony tak,ale też z drugiej nikt nie ogranicza dostępu do nowości i gadżetów,apeluję jedynie o to aby był zachowany umiar bo łatwo wpaść w przesadę. Minęło też trochę czasu,więc jeżeli mozesz to napisz na jaki prezent się zdecydowaliście.
 
reklama
Możesz napisać jaśniej co to dokładnie jest? Bo nie bardzo rozumiem,to jakaś nowa zabawka da dzieci? Jeżeli tak to czekamy na szczegóły,także te odnośnie ceny oraz gdzie można ją kupić. Ja podtrzymuje swoje zdanie i polecam dobrej jakości bajkowe ubranka:)
 
A ja moge polecić ubranka dla dziewczynki w tym wieku,np z jej ulubionym bohaterem z bajki,to na pewno będzie dobry i trafiony prezent z którego będzie zadowolona:)
 
A może drewniane klocki lub gra planszowa dla dziecka w tym wieku to dobry pomysł na prezent,nie sądzisz? teraz w sklepach internetowych znajdziesz ciekawe promocje,warto tam poszukać:)
 
Powiem szczerze, że ja jak mam coś kupować dzieciakom na jakies okazję to jestem "chora" Wszystko już mają a cokolwiek nowego im się sprawi to bawią się tym góra 2 tygodnie:) Już nie wspomnę o tym jakie zabawki mają ceny!!Dlatego od pewnego czasu zamiast zabawki zabieram dzieciaki w fajne miejsca, np: Planetarium : Centrum Nauki Kopernik nigdy wcześniej nie były a podobało im sie bardzo. Opcja bardziej pożyteczna bo przynajmniej coś w głowie dziecka zostanie a i dzień zapamietają na dłużej:)
 
U nas za poźno na rowerek biegowy poprostu jest za duża;( My myślimy nad prezentem na Mikołaja, dość mamy klocków, lalek, malowanek i pierdoł. Ciuchów Broń Cię Panie Boże, co to za prezent kiedy dziecko dostaje ciuchy;( Bardziej stawiam na gry, ciastoliny itd
 
reklama
A może dobrej jakości,wygodne buciki będą ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka,jak sądzicie? Bo akurat tym zajmujemy się na co dzień,więc pomożemy i doradzimy podczas wyboru:)
 
Do góry