reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

Hej my ostatnio daliśmy na prezent dla córki pogo skoczka. Miało być coś innego i oryginalnego. Pierwsze przeprawy z tym sprzętem były ciężkie ale po 2 dniach :-D zagościło na dobre w grafiku córki w zabawach po szkole.
 
reklama
Moim zdaniem najlepszym prezentem są książki! Dla sześciolatka można znaleźć naprawdę fajne pozycje, ja ostatnio siostrzeńcowi kupiłam parę książek o Koszmarnym Karolku i jest zachwycony! Fajne jest to, że ostatnio wydano ich urodzinową wersję dlatego jak mu się spodoba będę miała pomysł na kolejne prezenty ;) z tego co wiem od siostry uwielbia również Przygody mikołajka, a ostatnio czytał razem z mamą Jaśki :)

karolek.jpg
 

Załączniki

  • karolek.jpg
    karolek.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 81
To fakt,zawsze najlepiej jest zapytać rodziców z czego ucieszy się dziecko. Poza tym wybór zabawek masz bardzo szeroki,jako że tym zajmujemy się na co dzień,to chętnie pomożemy i doradzimy:)
 
Najbezpieczniejszą opcją sa ksiązki, teraz jest taki duży wybó na rynku, ze dla każdego się znajdzie ciekawa propozycja
 
Dla mnie prezenty to żaden problem czy dla chłopca czy dla dziewczynki.Trzeba wiedzieć tylko co dziecko interesuje i poszukać tego w sklepach. Panie ze sklepu zawsze świetnie doradzą. Ostatnio bratankowi kupiłam klocki, ponieważ twierdzi, że będzie kiedyś budowlańcem:-D
 
W 100% się zgadzam,moim zdaniem to także nie będzie problemem o ile znamy dziecko i wiemy czym się interesuje. Warto postawić na zabawki edukacyjne,drewniane które faktycznie coś wniosą i czegoś nauczą.
 
W tym wieku dzieciaki same już wiedzą co chcą i bardzo często mówią o tym więc czasami trzeba słuchać co dziecko mówi albo zapytać czym się bawią koledzy, ja najczęściej tak robię i trafiam :)
 
Nie wiem czy dziecko ucieszyłoby się z łóżka piętrowego,moim zdaniem raczej nie. Postaw na coś innego jak gry- czy to planszowe czy dla 6latka klocki drewniane. To chyba lepsza opcja.
 
reklama
Do góry