reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Prezent na roczek

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Cara87, 27 Październik 2007.

1. Cara87

Cara87 New Member

2. lupek

lupek Lipcowy Tata :)

po ostatnich aferach z Ficherem to ja raczej tej firmy zabawek nie kupie, może znajdz coś innego :)

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

moja corcia dostala ten pchacz (taki sam jak wkleilas) i szczerze polecam. Moja corcia chetnie sie bawi choc na poczatku miala problemy z "pchaniem" go, ale szybko sie nauczyla. Polecam!

5. sweetbee

sweetbee New Member

a ja uparcie wszystkim polecam Garnuszek na Klocuszek. Dla mnie rewelacja. Półtora roczny synek mojej koleżanki dostał to ode mnie na pierwsze urodziny i jeszcze Mu się nie znudził.

6. kajenka

kajenka New Member

Wg mnie hipcio szybko sie znudzi. Pchacz duzo fajniejszy.:tak:

Moja mala dostala na roczek SUPER!!! KRZESEŁKO UCZYDEŁKO FISHER PRICE (258139534) - Aukcje internetowe Allegro i to jest jedyna zabawka, ktora jest w stanie zainteresowac ja dluzej niz 10 min. Polecam!
    Kolezanka chwalila tez SUPER!!! WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI FISHER PRICE ! (258115443) - Aukcje internetowe Allegro

A jak czesto tata Adasia daje mu prezenty? Bo moze warto pomyslec o czyms na dluzej- np. jakis rowerek albo samochod na akumulator.

7. Cara87

Cara87 New Member

Prezentow nie robi wogole...

Tez myslałam o tym krzeselku albo o takim warsztaciku, ale mieszkam w bloku, w 3 pokojowym mieszkaniu, z babcia i rodzicami... Z dasiem zajmujemy najmniejszy pokojik wiec nie ma mowy zeby gdzies wstawic takie zabawki :(...
    A u rodzicow w pokoju tez juz jest graciarnia, bo stoi wozek i pelno innych zabawek adasia :(

8. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

My mamy taki chodzik pchacz,ale firmy Playskool.Kuba go uwielbia ,a ma dopiero 9 miesięcy,myślę,że do roczku juz nie będzie potrzebny.Ale jest to super sprawa do nauki chodzenia.
    Polecam uczoną słuchaweczkę Fishera i Szczeniaczka Uczniaczka.Poza tym
    Motocykl policyjny - bujak 1592, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
    Pony na biegunach 710010, Berchet / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

9. milka7773

milka7773 New Member

Rowerek sa juz od 50zł na alegro,jeździk lub pchacz,hustawke,konika na biegunacj jakas zabawke interaktywna .

10. reklama
  11. saly

saly Zadomowiona(y)

12. atagab

atagab New Member

Ja bym prezent uzależniła od ruchliwości dziecka. Więc jeżeli umie samodzielnie chodzi to najlepsze są rowerki np:
    Rowerek Boby Delux - MillyMally - TuTuTu - ubranka dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce, sklep internetowy

a jeżeli jeszcze nie jest stabilne w pionie to pewnie coś takiego :
    edukacyjne - Interaktywny Piesek Fred - Tiny Love - TuTuTu - ubranka dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce, sklep internetowy

a że masz 300 zeta do wydania to dołóż fajnych książeczek i coś muzycznego maluchy to uwielbiają!

Poleć forum