reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent Na Roczek

reklama
Sebastianek dostał od babci zabawke ( pod choinke ale rodzice juz rozpakowali i sie pobawili:))fiser price garnuszek na klocuszek i moge powiedzieć że naprawde fajna, Sebastianek narazie zajmuje sie nakładaniem przykrywki na garnuszek oraz wrzucaniem klocków gora do garnka.garnuszek ma fajny grający nosek ktory tez zainteresował Sebka,ogólnie polecam zakup i cena ok bo u nas babcia w Smyku kupiła ( babcia przy kasie:-) ) kosztowal 99 zl. jak dla nas to drogo ale co się nie robi dla wnusia!!!

a na Mikołajki dostał superanckie gumowe klocki, takie duże i z kolorowymi zwierzątkami, to od cioci!
 
Monika to dziadkowie przepłacili troszkę, do mnie własnie jedzie ten garnuszek, powinien być razem z Darkiem za jakies 15 minut, to się pobawie nim:-) hihi, kosztował 72zł
 
martka,super ten garnuszek prawda?

ja już Sebastianka nauczyłam wsadzać trójkąt w pasującą dziurę i wyciąga jego górą a jak wyciąga to jest ta super piosenka i on tańczy zaraz przy niej !
 
Garnuszek jest babowy!!!

Ma super melodyjki i piosenki i ten głosik....

..." lubię ciasteczka sa mniam mniam
pięc róznych kształtów kazdy w sobie mam
mozesz je wyjmowac, możesz wkładac tez
smacznych ciastek pięc, mam na wszystkie chęc " ...


..."pełny jest garnuszek mój
klocki kształt maja swój
karo, serce, gwiazda, trójkat
albo kółko "...

To gra jak sie wyjmuje klocki, a jak sie wkłada to albo mówi co to za kształt, albo jaka cyferka:-):-):-) ekstra


Kupilismy wczoraj jeszcze klocki, i bawiliśmy sie nimi i garnkiem do 23...:zawstydzona/y:,Darko zbudował sliczny dom z garażem:-p:confused::baffled:, a ja znam juz na pamięc wszystko co leci w garnuszku...


Mała jak dostała go rano to była w niebowzięta, aż machała łapkami , narazie wkłada klocki górą, i sparawia jej to frajde...:-):-):-)
 
martka,fajne te melodyjki i ten głosik!u nas Sebastian znalazł nowe zastosowanie garnuszka,wsadza sobie na głowe,mówi coś do niego i pcha do środka wszystkie zabawki!

wiem ze sa tańsze ale skoro babcie stać to niech kupuje!
 
reklama
Do góry