reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

próbki, promocje itp.

reklama
Ja też skorzystałam z promocji biedronkowej, kupiłam dwa komplety koszulka i spodenki 68/74, koszulka pewnie będzie dobra na koniec lata, a spodenki idealne już teraz. Fajny cienki materiał i dobrze się wyprało.
 
w tesco cała odzież dziecięca F&F 30% taniej

i trochę też poprzecenianych zabawek... skusiłam się na dużą matę playgro za 99zł (M zły:cool2: bo jechałam tylko po pajacyki)
Mata Wesoły Domek Playgro - Akcesoria dla dzieci - Produkty - Tesco
jest duża 100/150 i miękka, fajna będzie do przewrotek:tak:

a miał być drobiazg na dzień dziecka... a wcześniej zamówiłam spiralę do łóżeczka Lamaze, tylko coś jeszcze nie przyszła, a my jutro do teściów:sorry2:
Lamaze Aktywna Spirala Do Wózka Łóżeczka 27142 (3236655136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
nef też dziś byliśmy w tesco :-) małemu kupiłam porteczki na szelkach hi hi żeby było coś wyjściowego :-) po przecenie a ceny i tak szokują o_O
 
Felidae na poprzednich zakupach sumował sie rabat 30% i kupon znizkowy i wychodzilo naprawde tanio.... teraz zaplacilam za pajace w dwupaku takie bardziej kolorowe 34zl, a w trojpaku wychodzily 38zl.
Gdzies doczytalam,ze promo do 2.06.
 
W lidlu od czwartku rzeczy dla niemowląt : LIDL

zaopatrzyłam Bartka w kraciaste spodenki, wydają się być fajne w dotyku:tak:

a rodziców poprosiłam o zakup bodziaków, bo u nas już nie było rozmiarów.
I wzięli mi 74/80 z samochodzikami, a 86/92 z balonikami... te chyba za pół roku będą dobre..

Miał ktoś już bodziaki z lidla? Jak się sprawują i jak wypadają rozmiarowo?
 
reklama
Nef ja miałam bodziaki z Lidla i teraz mój nosi 68/74 i tez kupiłam mu 86-92 bo tylko takie dorwałam, ale koło mnie w lidlu kobiety szalały aż wióry leciały, bodziaki są dobre jakościowo a aplikacja nie spiera się w praniu. Prócz bodziaków dorwałam sztruksowe spodenki- szare i te bawełniane niebieskie.
 
Do góry