reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem z piersią rok po odstawieniu od piersi

agusia30

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2012
Postów
49
Miasto
sierre szwajcaria
Witam rok temu odstawiłam mojego synka od piersi do tej pory jak przycisnąć piersi wylatuje kilka kropel mleka dodatkowo z prawej piersi wyczuł am zgrubienie zaraz pod brodaw ka czasami wydaje misie ze to jest okrągłe czasami podłużne sama nie wiem ale jest napewno twarde czy to może być np gruczol mleczny lub coś związane z tym ze nadal pojawia mi się mleko w piersi bardzo się boje wcześniej nie ma całą piersi wiec nie wiem od kiedy to mam jestem zalamana pomóżcie pozdrawiam aga
 
reklama
Aga. Nie panikuj tylko idź do swojego gina i powiedz, co Cię niepokoi. Z pewnością uzyskasz najbardziej rzetelne informacje, wykonasz niezbędne badania i w razie czego (odpukać...) rozpoczniesz leczenie. Sama sobie w gruncie rzeczy odpowiedziałaś - może to być gruczoł mlekowy, może być gruczolak - niegroźny guzek czynnościowy, a może być coś poważniejszego. Czy ma sens katowanie się domysłami? Trzeba działać - rozsądnie i bez niepotrzebnej paniki.
Powodzenia. Na pewno wszystko się ułoży.
 
Ja również proponuję Ci wizytę u ginekologa. Być może wariują Ci hormony co obrazują piersi, być może jakieś zapalenie. Lekarz Cię na pewno dobrze poprowadzi. U niektórych kobiet pokarm zanika szybko, u innych może nawet trwać to kilka lat, grunt to nie wyciskać mleka z piersi bo pobudza się tym samym dalej laktację. Ginekolog może Ci przepisać leki na jej zatrzymanie. Od 3 do 10 dni i po krzyku.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Koniecznie do lekarza. Może masz zbyt wysoki poziom luteiny i trzeba go wyrównać, zgrubienia w piersi mogą się utrzymywać po karmieniu, ale lekarz cię uspokoi bardziej niż my.
 
Do góry