reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Strasznie współczuję kobietom, które nie mogę zajść w ciążę. U mnie wystarczył jeden jedyny raz bez zabezpieczenia i voila od razu ciąża, przede wszystkim cieszcie sie swoim partnerem, a wtedy los sam zgotuje wam niespodziankę :) mam nadzieję, że każdej staraczce się powiedzie :*
 
reklama
Staramy sie o dziecko ale nie wychodzi...:unsure:bardzo sie martwie tym bo ilez mozna sie razy kochac i nic z tego...co moze byc przyczyna?lekarz zalecil mi luteine na uregulowanie miesiaczki pomoglo ale co teraz by byc w ciazy???prosze o szybka odpowiedz....:(:(:(:(:(:(:(
 
Witam Was dziewczyny :)
zarejestrowałam się na tym forum, z nadzieją, że znajdę może receptę na to aby w końcu zajść w ciążę, ale widzę, że wiele z Was ma ten problem. Nie staramy się jakoś bardzo długo, bo 4 miesiące dopiero, jednak i tak bardzo mnie to martwi. Wiem jedynie tyle, że mam 4 cm torbiel, jednak lekarze nie chcą nic z nią robić. Kolejną wizytę u ginekologa mam dopiero 5 stycznia.
A tak bardzo pragniemy tego maluszka :(
 
Witam
Dziewczyny poczytałam to co piszecie i mam dla Was jedną radę. Zróbcie sobie wszystkie możliwe badania hormonalne i USG, ale pamietajcie aby i panowie zrobili sobie badanie nasienia. Naprawdę jak już jest jakiś punkt zaczepienia to wiemy co robić i na co się przygotować.
My staraliśmy się ponad rok o maluszka i dopiero po zrobieniu badań okazało się jaki jest problem. Teraz będziemy rozpoczynać program in vitro...
Wiele obaw wątpliwości ale zobaczymy co będzie dalej.
 
Dzien dobry~
prosze o pomoc bardzo bym chciala zajsc w ciaze z mezem.
we wrzesniu 2009 roku mialam jak 4 dniowy okres (jak standardowo)ale we pazdzierniu dostalam okres 13 i skonczyl mi sie 14 wieczorem , poszlam do ginekologa bo myslalam ze moze udalo sie i zaszlam w ciaze,ale niestety nie udalo sie :( dowiedzialam sie ze mam mala nadrzerke i nie musze jej leczyc (jak narazie) we listopadzie dostalam okres 14 i skonczyl sie 16 rano , we grudniu dostalam okres 14 i rowniez skonczyl sie 16 rano.A w styczniu 2010r. dostalam okres 10 i skonczyl soe 11 wieczorem.cykle mam co 28 -30 czy to wina nadrzerki ze mam tak krutkie okresy czy organizm przygotowuje sie do ciazy.czy mam pierw wyleczyc nadrzerke i starac sie o dzdzie? prosze o pomoc BARDZO BYM CHCIALA ZAJSC W CIAZE!
Pozdrawiam
 
Ja też mam duży problem z zajściem w ciąże chociaż jestem młodą osobą leczę się od 3 lat i pomału zaczynam tracić nadzieję. Czasami mam nawet takie dni że nie chce mi się wstać z łóżka.
 
reklama
Do góry