reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
napewno znajdziesz ginekologa bedziesz go potrzebowala gdy bedziesz w ciazy :)moj kuzyn z rodzina mieszkaja w norwegii i jego zona tam rodzila takze chyba nie jest zle moze w twojej miejscowosci nie ma ginekologa ?? nie wiem co ci poradzic no tak jak pisalam dziwne jest to ze masz @ 1-2 dni i to nie 1 miesiac tylko juz pare nie wiem czy to ma jakis wplyw na poczecie moze inne dziewczyny beda wiedzialy pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
To i ja się dopiszę,rok na BB ,rok starań i dzisiaj zaczyna się kolejna @:no:
Zdiagnozowana przez ten rok i ja i M jeszcze jeden cykl i robimy inseminację.
Nie ma co czekać za długo, trzeba działać przebadać siebie i partnera i nie poddawać się.
 
(...) cykle mam co 28 -30 czy to wina nadrzerki ze mam tak krutkie okresy czy organizm przygotowuje sie do ciazy.czy mam pierw wyleczyc nadrzerke i starac sie o dzdzie? prosze o pomoc BARDZO BYM CHCIALA ZAJSC W CIAZE!
Pozdrawiam

Witam,
Krótkie okresy i skąpe miesiączki mogą świadczyć o braku owulacji. Chociaż 28-30dniowe cykle nie oznaczają krótkich okresów. Powinnaś prowadzić samoobserwację organizmu (pomiar temperatury ciała i/lub obserwacja szyjki macicy i/lub śluzu) by móc samodzielnie ocenić czy występuje u Ciebioe owulacja.
Nadżerka w ciąży raczej nie przeszkoda, ale… W ciąży nadżerki się nie leczy, więc zawsze lepiej się z nią uporać przed planowanym poczęciem.

Co masz na myśli pisząc "czy organizm przygotowuje sie do ciazy"? Organizm sam się nie przygotuje do ciąży. To Ty musisz zadbać o przygotowania czyli właściwą dietę, witaminy, ograniczenie używek, zdrowy tryb życia, odpowiednie badania, opiekę ginekologiczną, etc. :tak:

Pozdrawiam i życzę powodzenia
mon
 
tak odzywiam sie dbam o siebie aby zajsc w ciaze.niewiem ale piersi mi nabrzmialy robilam test ciazowy dzis i wyszedl negatywnie ;( niewiem co robic.chyba bede musiala pojechac do polski na badzania. Dzieki Dziewczyna ze odpisujecie :)
 
Hej Wszystkim! Jestem tu NOWA. Od pół roku staramy się z mężem o dzidziusia, no i... byłam ostatno u ginekologa i stwierdziła,że mam torbiel na jajniku 7cm, ale ciąży nie widzi. A przyznam, że jechałam pełna nadzieji bo ostatnio mój organizm odzucił papierosy i alkohol, poza tym poboluje mnie dół brzucha, moje piersi sie zwiększyły...no i zrobiłam w piątkek i dziś rano test ciążowy i wyszły pozytywnie.Ale czytałam, że torbiek może powodować,mże wynik testu wyjdzie pozytywny. Czy miała któraś z Was podobną sytuację?
 
wiesz co, nie wiem jak z pęcherzykiem na jajniku, ale we wczesnej ciąży lekarz może nic nie zobaczyć. Poczekaj jeszcze trochę, albo zrób betkę.
A lekarz powiedziłą ci, ze ciąży nie ma i że to wina pęcherzyka? czy kazał przyjść za jakiś czas?
 
kazała przyjść za jakiś czas ale kazała iść na badania BHCG i Ca125 i jeśli te wyniki nie będą w normie to mam przyjść wcześniej. Na badania idę jutro albo w środe więc będę więcej wiedzieć
 
ja byłam na usg w 9 dniu po zapłodnieniu, nie miałam pojęcia ze jestem w ciąży. lekarz w badaniu stwierdził, ze to był cykl bezowulacyjny, ze widzi w jajniku pozostałosc po niepękniętym pęcherzyku. macica nieciążowa zarówno w USG jak i badaniu palpacyjnym. dał tabl na wywołanie @, a ja nasteonego dnia zatestowałam i były II, beta ok 38. dziś Filip ma 3 lata

aczkolwiek zdarzają sie torbiele podwyższajce bete
 
reklama
Do góry