reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę o poradę

martaik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
1 485
Witam, Jestem obecnie w 32tc. Mam problem i nie wiem co z tym fantem zrobić, może będzie Pani potrafiła mi pomóc. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą sugestię. Wczoraj wieczorem założyłam spodnie biodrówki, musiałam założyć do nich pasek, taki ze sporą klamrą. Kiedy się nachyliłam, aby założyć buty klamra ta zaczeła mnie dość mocno uciskać w dolnej części brzucha, oczywiście bezzwłocznie się podniosłam. Poczułam tylko lekki ucisk w brzuchu, zakładam ze moj synek sie prostował. W tej całej złości na samą siebie zamyśliłam się i weszłam w suszarkę z praniem uderzając się lekko w brzuch na wysokości gdzie mój maluszek ma główką. Bardzo się boję, ze mogłam tym wszystkim zrobić mojemu dziecku krzywdkę, wiem ze dziecko jest chronione w brzuchu, ale teraz kiedy jest co raz wieksze to wydaje mi się ze ta ochrona jest mniejsza. Czy mozliwe ze ta klamra mogła jakoś niebezpiecznie ucisnąć mojego synka? Wiem, ze jestem panikarą, ale kocham mojego Stasia nad życie. Nie wiem czy powinnam udać się do lekarza, moj bedzie dopiero w poniedziałek i musiałabym poszukać jakiegoś innego. Dodam tylko, że moj synek rusza się jak zawsze, nic mnie nie boli.
 
reklama
Stasiu jest chroniony przez powłoki skórne, macicę oraz płyn owodniowy. Myślę, że ani klamra od spodni, ani suszarka z praniem nie zrobiły nic dzidziusiowi- proszę się nie denerwować. Pozdrawiam
 
Do góry