reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie ciąży i poród w Lublinie, gdzie?

reklama
witam ja rodziłam 3 tygodnie temu. planowałam poród na Jaczewskiego bo tam pracuje mój lekarz, niestety wylądowałam a Lubartowskiej ( nie z własnej inicjatywy, tak poprostu wyszło). co do szpitala to mam mieszane uczucia, na trakcie porodowym przeżyłam najgorsze chwile w życiu, choć nie były bezpośrednio związane z bólem porodowym, najbardziej przyjazna osobą którą tam spotkałam była pani salowa:tak::tak:, która pokazywała mężowi jak masowac mi plecy i co chwilke przychodziła i pytała jak się czuję, położna, która odbierała poród okropna, traktowałą mnie jak rzecz, wogóle się do mnie nie odzywała, no ale mimo trdnego porodu urodziłam ślicznego i zdrowego synka.
oddział położniczy wspominam b. dobrze, położe miłe i sympatyczne, pomocne jeśli chodzi o karmienie, radziły co robić przy nawale pokarmu, zawsze pytały czy dajemy radę z dziećmi. dziciaczki tez pod dobrą opieką, miały robione dużo badań.
warunki panujace w szpitalu średnie bo 7 pań na sali to tłok, strasznie duszno, na 4 sale tylko 2 prysznice i 2 toalety, ale to da sie przetrwać.
także rodzącym na Lubartowskiej nie życzę spotkania tej samej położnej co ja, reszta nawet może być:tak:
 
ja od początku wiedziałam że chcę rodzić na Lubartowskiej :) może i nie ma luksusów ale opieka lekarska jest bardzo dobra!!

Gabi urodziła się przez cesarkę bardzo miło wspominam cały zabieg - byłam przytomna po znieczuleniu pajęczynowym. Nie miałam okazji podziękować Pani która szykowała mnie do zabiegu dzięki niej moja panika została opanowana bo nie powiem jak znalazłam się na sali zabiegowej to cala się trzęsłam .... - nie lubię szpitali ...

Zabieg był bardzo szybki, bez żadnych komplikacji :)

Opieka na sali poporodowej fantastyczna!! bardzo miłe Panie salowe :)

polecam przed porodem szkołę rodzenia w tym szpitalu dzięki temu zna się położne i jest łatwiej :)
 
Witam! Ktoś już wspominał o doktorze Bartosiewiczu z Jaczewskiego, ale nie padły żadne konkretne informacje. Czy jest może ktoś, komu dr prowadził ciąże? Jakie wrażenia?
 
Witajcie ;)
Mam pytanie odnośnie porodu w szpitalu na Staszica? Czy któraś z Was rodziła tam niedawno? To będzie mój pierwszy poród i chciałabym, by wszystko przebiegło w porządku... Czy któraś z Was mogłaby coś doradzić? Słyszałam, że warto opłacić sobie lekarza czy też położną, ale szczegółów na ten temat nie znam. Doradźcie coś proszę...
Pozdrawiam
 
ja mam takie pytanko. Jestem z okolic Lublina i jestem ciekawa czy mogę sobie sama wybrać szpital gdzie chcę rodzić czy muszę mieć skierowanie czy coś bo jestem zielona a w Kraśniku gdzie należę rodzić nie chce bo to podobno rzeźnia jest
 
możesz wybrać gdzie chcesz , ja np. jestem z Poniatowej i rodziłam w Lublinie na Jaczewskiego - tylko tam nieraz jest dużo porodów i się trudno dostać i odsyłają do innych szpitali, tylko że moją ciąże prowadziła gin z tego szpitala i z tego co wiem zajęłam ostatnie łóżko , ale jak są miejsca to przyjmują osoby i te które tam swojego lekarza nie miały. Ja sobie chwalę poród i opiekę na noworodkach - ale nie ukrywam że co do porodu to trzeba też trafić na dobrego lekarza. Koleżanka rodziła na kraśnickich i nie była zadowolona, ale jak juz napisalam wg. mnie trzeba trafić na dobrą zmianę. Pocieszający jest fakt że jak odeślą to szpital Jana Bożego jest po drugiej stronie ulicy.
 
reklama
Witam! Ktoś już wspominał o doktorze Bartosiewiczu z Jaczewskiego, ale nie padły żadne konkretne informacje. Czy jest może ktoś, komu dr prowadził ciąże? Jakie wrażenia?

JA jeżdzę do niego tylko na usg, więc nie widzę go co miesią, al naprawdę fajny facet, moja lekarka powiedziała, że jak on zrobi mi usg, będzie pewna 100%, że wszystko jest oki.
P.S. podobno nie myli się nigdy co do płci:D
 
Do góry