reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkola i żłobki

A skad masz takie informacje. Na stronie jeszce nic nie ma. Dzisiaj wyslalam maila z zapytaniem. Takze czekam na odpowiedz.
 
reklama
My na żłobek raczej szansy nie mamy. Jesteśmy na 157 miejscu.

zaczynam poszukiwania żłobka lub klubu w okolicach Pomorzan. Ktoś coś zna?
 
czarodziejka dzieki. Swoją drogą nabór maja rozpocząc za dwa tygodnie a infomrmacji brak. Na wczorajszego maila też nie uzyskałam odpowiedzi.
zylcia ja na pomorzanach nic nie znam, wcześniej juz pisała, że mój synek chodzi do prywatnego ale na Pogodnie. Motylkowa kraina

Dostałam dziśiaj odpwiedź, że nabór rozpocznie się 11.03. I nic poza tym. Nie ma co bardzo wyczerpująca odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
onka dzięki, ostatnio codziennie sprawdzałam a wczoraj zapomniałam a tu proszę w końcu jakieś informacje. Bardzo bym chciała aby Miki dostał przedszkole. Teraz jak na zbawienie będę czekać na datę 19 kwietnia :-) Do złobka chodzi prywatnego to może akurat dostanie przedszkole państwowe :tak:
 
Moje dzieciaki chodza… do Promyka w Szczecinie. Sa zachwycone… i maluchy, i my. Przedszkole jest super- duzo zabawek, ladne, kolorowe sale. Wychowawczynie z anielska cierpliwoscia…. Kompetentne i przesympatyczne. W przedszkolu jest wiele zajec, dzieciaki nie maja… czasu sie nudzic. Po kazdym takim dniu jest mnostwo opowiadania i wrazen. Polecamy z calego serca.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluje tym co sie dostali. Moje dziecko dostalo sie do przedszkola, ale zadnego z 3 przeze mnie podanych. Nie wiem jak to jest mozliwe ze w systemie komputerowym maja taki burdel. Oczywiscie w wydziale oswiaty po ogloszeniu wynikow gluchy telefon... Ktos ma moze doswiadczenie gdzie wyjasniac takie sprawy i czy jest szansa na odkrecenie takiego bledu?
 
Do góry