reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przepuklina pachwinowa

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez madzia0083, 10 Listopad 2007.

1. Kasiurek1983

Kasiurek1983 New Member

dziewczyny jak wyglada ta przepuchlina?
    no i mam pytanie czy istanieje jakas mozliwosc ze ona sie sama wchłonie?
    jak duza musi byc przpeuchlina aby ja operowac i jak mała by sama sie wchłoneła, my zauwazylismy dzis przy kapieli taką kulke troche nalewo od "ptaszka" małego i jak dotknelismy tej kulki to sie schowala, przy płaczu wyszla ale mniejsza...... bardzo prosze o odpowiedz
    bardzo sie martwie o synka a tyle juz przeszedl jako wczesniak !

2. reklama
  3. Dominika.Tychy

Dominika.Tychy New Member

Mój bratanek był operowany w Tychach w Dea Salus (http://deasalus.eu/zabiegi_chirurgiczne fragment dotyczący chirurgii dziecięcej) . NIe ma żadnych powikłań, wszystklo fajnie się pogoiło. Pozdrawiam.

Poleć forum