reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przewracanie z brzuszka na plecki

Gluszek jakie fajne zdjecie:)))
Mati przewrocil sie pare razy z brzucha na plecy, odwrotnie nie...
stopki lapie w kapieli, kolanka jak jest rozebrany i czesto lapie portki....
a najczesciej to robi mostek na glowie i pietach i podskakuje tak.....model jeden!!!:-):-):-):-):-)
 
reklama
Martynka parę razy też się przewróciła z brzuszka na plecki Stopami się interesuje ale jak ma na nogasz skarpetki z grzechotkami bo kolorowe i coś brzęczy!!!
 
A Wojciaszek dziś w kąpieli zainteresował się swoją stópką, jak mu ją pokazaliśmy. Próbował ją złapać w rączki, ale za bardzo mu to nie wychodziło.:tak:
 
Cześć Dziewczyny!!
Zojka się jeszcze nie przewraca w żadną stronę, usilnie próbuje i nagada się przy tym na maxa:) Za to stópki jej się bardzo podobają, chichra się, chyba sama się paluszkami łaskocze:-D
Mamoot, Twoja Dzidzia jest z 24 czerwca. Z suwaczka wynika że jest rówieśnikiem Zosi, może ich zeswatamy??;-)
 
Dokładnie tak Kasiu, Wojtek jest z 25 czerwca. Zajrzy sobie do wątku o czerwcowych dzieciach - tam są wszystkie daty spisane. Ale co do swatania to ja bardzo chętnie:-). O ile Zosia zechce takiego młodszego...;-) Zosia - śliczne imię!

A Wojciaszek dziś pierwszy raz obrócił się z plecków na brzuszek!!!!! Chyba trochę przypadkiem, ale niewątpliwie sam i pierwszy raz. Za to obracanie z brzuszka na plecy, chyba mu się znudziło, bo dawno tego nie robił. Ale jak leży na brzuszku to tak śmiesznie pupę podnosi do góry.:-)
 
reklama
Mamoot u nas też pupa w górze. Wczoraj to dosłownie myslałam że zaraz zacznie raczkować. Tak to śmiesznie wyglądało. I jak zwykle nie udało mi sie tego uchwycić na zdjęciu. Buuuuuuuuuu :-)
 
Do góry