reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez agusiaks, 18 Grudzień 2012.

1. pełna_nadziei83

pełna_nadziei83 New Member

Ysia to pewnie teraz twoja kolej,
    ja się wczoraj źle czułam - mdłości, senność, od 18 do 1 w nocy bolał mnie brzuch jak na @, bolał mnie cały czas, lekko, ale żadnych skurczy nie było....
    nie spałam do 5 rano, a o 7 wstawaliśmy bo wyjeżdzaliśmy, myślałam że może coś się ruszy, ale mi sie poprawiło i dzis jest ok :eek:
    Genna jestem pewna że zajmiesz miejsce Nowej :-D

2. agusiaks

agusiaks Kwietniówka :-)

nowa gratuluję!!! :-):-):-)
    pełna dzięki za info i przekaz pozdrowienia świeżo upieczonej mamuśce :tak:
    A jej Olek to Aleksander? Bo od razu wpiszę na listę. Czyli nowa przełamała passę cesarek na naszym forum?

3. reklama
  4. kwiatuszekq20

kwiatuszekq20 Active Member

Gratulacje mamusiu

5. jane

jane mini bombel w drodze :)

gratulacje do rodziców:tak:

6. genna

genna Active Member

Gratulacje dla dzielnej mamusi i tatusia :)

7. gnagna

gnagna New Member

Nowa gratuluje :-D czyzbys urodzila naturalnie? Zazdroszcze

Sun NDT to taka lagodniejsza metoda. Cwiczenia polaczone z odpowiednia pielegnacja.Do Vojty trzeba sie nastawic psychicznie bo tu uciskasz dziecku pewne punkty zmuszajac je do odruchowych reakcji. Dziecku to sie bardzo nie podoba i strasznie przy tych cwiczeniach krzyczy.

8. Sun7

Sun7 mamusia :-)

Nowa gratuluję :-) Synuś dość duży... ale super, że jest już z Wami... odpoczywaj i wracaj do nas na forum :-)

Gnagna dziękuje za info.... A co do porodu to nie martw się, może przy następnym dziecku będziesz miała możliwość urodzić sn... tak więc głowa do góry :-)

9. pełna_nadziei83

pełna_nadziei83 New Member

Tak, Nowa rodziła naturalnie i myśle że tak zostało do końca, bo chyba by mi napisali że cc :-)
    Tak Agusiaks Olek to Aleksander , także dopisuj do listy :-D:-)
    W niedzielę musze iść na KTG do szpitala to jak Nowa jeszcze będzie w szpitalu to ja odwiedzę :-)

10. reklama
  11. yoanna82

yoanna82 Active Member

Nowa, wielkie gratulacje :-) Witamy Olka na świecie :-)

12. ysia007

ysia007 New Member

Nowa gratulacje dla Was:-):-)odezwij sie jak bedziesz tylko mogla
    Ja po wizycie: Malutka ok.2900 g, szyjka 1 cm, wszystko w porzadku, musze tylko brac antybiotyk na bakt. w moczu.
    jak nic sie nie wydarzy 8 lipca ktg.nie licze juz na szybszy porod.....a tak szczeze mialam mala nadzieje.musze to jakos przeczekac.jezeli nie urodze do 12 mam sie pojawic w szpitalu 15 lipca.
    Widzisz Pełna mamy podobnie.a to przeziebienie to chyba z tej zmiany pogody raz upaly teraz 13 stopni masakra...

Poleć forum