reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Mom-to-be

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2016
Postów
346
Witam wszystkie przyszłe mamy z Lublina:-) zapraszam do rozmów i zadawania pytań. Kto wie może znamy się w realu a o nadchodzących dzidziach nie wiemy:-)
 
reklama
Oj to super. Ja na 10. No mało nas bardzo ale może ktoś dołączy wkrótce :-) jak znosisz ciążę? To moja pierwsza i z dnia na dzień jest co raz gorzej:-(
 
moja też pierwsza, ale jakoś nie jest źle :) zaczynam delikatnie odczuwać jakieś mini mdłości ale jest ok, nie narzekam :)
 
Oj zazdroszczę :-) moje mdłości mnie wykańczają...ale tak sobie myślę że moje wzmożone objawy to kwestia ciąży po 30tce...
 
eee tam :) myślę że po prostu zależy od kobiety, moja koleżanka 29 lat jak zaszła w ciąże i żadnych mdłości nie miała :)
 
reklama
Do góry