reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

reklama
czesc. kiedy zamienialyscie w buzzie siedzisko spacerowki na to drugie z zestawu? moj chlopczyk na 9 miesiecy i teraz zimą w kombinezonie juz mu ciasno (jest na 50 centylu):confused:
 
Wapka ja jeszcze nic nie powiem bo czekam na synka ale z tego co wiem to ono jest do 18 m--cy ale mozna chyba zmienic wczesnije jak sie maluszek nie miesci
 
zmieniłam. teraz jest dobrze. moze w lecie zmienie ponownie na pierwsze siedzisko. albo bede rozgladac sie za inną spacerówką:-D
 
wiitajcie jestem tu pierwszy raz zauważyłam że parre z was jest posiadaczkami wozka jane energy np chyba sugar dziewczzny bardzo zastanawiam sie nad kupnem tego wozka ale niestety nie moge go nigdzie na zywo obejrzec:( mam wielka prośbę czy ktoras z wass moglaby zamiescic na forum badz wyslac mi pare zdjec mailem wozka z dzidzia wsrodku bym mogla sobie zobaczyc jak duzo miejsca ma dziecko w tej parasolce. I ogolnie prosze o wrazenia z uzytkowania. z gory dziekuje za info i pomoc
Moj mail: marta.pietnicka@op.pl
 
sugar wlasniewidzialam jedno zdjecie owje a czy dawalas wiecej? tam woj synek chyba kocykiem przykryty i nie bardzo widac jak ma duzo miejsca. Ale rozumiem ze nadal go uzytkujesz i zadowolona jestes? czy mozee to byc jedyny wozek jest na tyle komforotwy by dziecko było w nim na dlugich spacerach wypadach? bede szukac zdjec alejezlei komus to nie problem to prosze o zdjecia na mail bo boje sie ze nie znajde tu az 125 stron moze ty sugar wiesz gdzie dawaalas na ktorej stronie?? choc mniej wiecej.POzdrawiam
 
reklama
wozek jest duzy i wygodny
rozklada sie na plasko

musisz pamietac ze jest to PARASOLKA a nie spacerowka
wozek na wypady do miasta, sklepu, ma sie szybko skladac i rozkladac i byc lekki
wozek jest fajny i swietnie sie prowadzi po rownym terenie ( to nie pompowane kola) wiec jesli potrzebujesz wozka do takich eskapad to bedziesz zadowolona ale na wyprawy po lasach i lakach to raczej odpada
 
Do góry