reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

QUINNY BUZZ czy ktoś posiada? jakieś opinie? POMÓZCIE :)

Zgadam sie z sugar.Ja tez jeste posiadaczka jane energy.Jestem mega zadowolona z niego, bo jest lekki, zwrotny i latwo sie prowadzi.Jednak tak jak sugar mowi , wozek raczej miejski.Ja czesto jedze do lasu i zabieralam wlasnie jane energy.Po paru wyprawach zakupilam jane slalom, wlasnie dlatego ze ma pompowane kola.A jane strasznie zle mi sie prowadzil po wertepach.Ale zdecydowanie polecam ten wozeczek.Ja mam 2,5 letniego synka i bardzo mu wygodnie w tym wozku i jeszcze troche w nim pojezdzi.
Jesli tak sie upierasz przy zdjeciach moge je dla ciebie zrobic.Zapraszam na watek
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...ik-gastone-gieo-ska-i-inne-24005/#post3269459
tu bedziesz mogla poplotkowac o innych wozkach jesli masz ochote.
 
reklama
gastone byłabym bardzo wdzięczna bo przewertowałam cały net i żadnego zdjęcia z dzidzia jak w środku wygląda:no: Mi dziewczyny chodzi by wózek był jak najbardziej lekki i jedyny zastanawiam się jeszcze nad jane carrera pro ale jednak energy jest mniejszy lzejszy przede wszystkim chodzi mi o konfort jazdy cory i lekkosc wozka z pompowanymi kolami odpada mam teraz 19kg! masakra! gastone moj mail marta.pietnicka@op.pl albo wrzuc na forum czekam z niecierpliwoscia na jakies fotki i z gory dziekuje za pomoc
 
hej dziewczyny
sugar ja mam pytanko kiedys pisalas ze masz x-landera x1 powiedz mi czy kola z przodu sa skretne ? chociaz troche ?czy wogule absolutnie nie ?
 
witam sie
Ale fajnie byc juz w domu, maly wozi sie w buzzzie po domu ;-)
Wstawie na nasz watek fotke jak wyglada w gondoli hihihi ;-)

Pozdrawiam Was Serdecznie i nowe mamusie na Tym watku
 
kola w x1 nie sa skretne
jest to wozek terenowy w pelnym tego slowa znaczeniu
lasy , gory, kamienia , nawet piach, nic mu nie straszne
zdecydowanie polecam na dlugie eskapady

kola sa na "sprzeynach" ktore pomagaja przejechac np przez kamienie
rama jest spawana a nie skrecana co dodatkowo czyni go niezniszczalnym :-)
 
reklama
Do góry