reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rady mamuś styczniowych 2006 dla mamuś styczniowych 2007

ja kombinezon kupilam na allegro ale jeszcze go nie mam, kupywalam taki co pisalo ze od 0 - 3 miesiaca, na allegro zbytnio sie nie wykosztowalam wiec jak nie ponosi to mniejsza strata, a co do ceratki to ja mam taka mniejsza, moze starczy :-)
 
reklama
aaaaaa najlepszy kocyk pod sloneczkiem:)
kocyk roklada sie normalnie pozniej sklada sie w pol posrodku jest zapinany na zamek a po bokach ma napy i u gory tez namy ze ma taki kapturek:) dzecko ma niezwykle cieplutko my kupowalismy w hurtowni w wzczecinie:) ale postaram sie poszukac ide kocyka na aalegro:) kostz okolo 60zl:) ale mialam rozek(ktory pozniej slyzyl za kocyk w cieple dni i ten super kocyk:)
woecej nie potrzeba bylo:) moj synek nie cierpial rozka do tej pory jak ma ograniczone ruchy to byl placz:)

a jeszcze wykorzystalismy jeden trick:) mamy posciel z welny... i zdjelismy poszewke na podusie i pierwsze 3 miesiace jak bylo zimno maly byl przykrywany tym dodatkowo (spal jak aniolekk:)

zreszta przyanam sie ze nam zupelnie nie sparwdzila sie ta zwykla koldra od komprtu poscieli dla dzeci:( lezy sobie w koncie... moje dzecko spi teraz pod duza welnian zwinieta w pol i przynajmniej nie wykopuje sie:)
 
reklama
Do góry