reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

reklama
Ja dla Maćka wymyśliłam garaż wielopoziomowy bo jesteśmy na etapie zamieniania wszystkiego na auta. Dzisiaj autem była np. miska:-)
 
myslę o lego-zwierzyńcu Lalek u nas dostatek a wózki aż dwa juz od dawna stanowią jedną z ulubionych zabawek mozna wszystko powozić a nawet samemu wleżć
od dziadków napewno dostanie maleńką Po z ekranikiem jest cała chora jak widzi tubisie a w szczegółności jak je śnieg zasypał:-)
 
Jejku jak ten czas szybko leci!!! Niedawno nasze Pociechy kończyły roczek a teraz na torcie zapalą sie 2 świeczki.Wam też, tak jak mi, ten czas szybko minął? Jeszcze nie wiem co kupimy Kubusiowi, może zestaw narzędzi do majsterkowania, bo ma swoją skrzynkę ze śrubokrętami, młotkami i ciągle "coś przykręca i rozkręca" więc może teraz duży zestaw przyborów do majsterkowania, no i samochód - karetkę pogotowia.:-)
 
ja myslę też o puzlach Julka bardzo lubi je układać
a zestaw majsterkowicza to też super pomysł Jula zawsze jest pierwsza do pomocy tatusiowi lub dziadziusiowi;-)
 
Ja sie jeszcze nie zastanawiałam ale moze klocki i cos z lego bo jak dostał samochod z logo policyjny to bardzo go lubi:-)
 
He, he jakbym kupiła Adasiowi małego majsterkowicza, to już w ogóle nie poznałabym własnego domu. On i bez tego potrafi rozkręcić wszystko bo przecież musi sprawdzić "mama cio jeśt w ślodku?" albo "cio to lobi?"
 
reklama
Do góry