reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień dobry :-D
od rana mam dobry humor

widzę pustki tutaj... urodzinowo, imieninowo, imprezowo :tak:

w takim razie trzeba się wybrać na spacerek, wywietrzyć głowę rozprostować kości :-D

NAGA: gdzie dla nas ciasto???:szok::szok::szok: :-D
SOL: z rodziną zawsze dobrze tylko na zdjęciu się wygląda, potwierdzam :-D
KAROLINA: a zastanowiłaś się nad prezentem dla niej??? :-D:-D:-D
GUMISIA: kochana trzymam kciuki :tak:

to bawcie się dobrze i udanej niedzieli życzę :-)
 
reklama
jestem i nadrobilam :) ale bardzo to sie nie wysililam, bo duzo toscie nie naskrobaly :))))

oliwka ... szok... dobrze ze siostra juz znow jest u was i mam nadzieje, ze tym razem juz tak zostanie... ze widzac, z eproblem sie wciaz powtarza i ze dlugo nie trzeba czekac wkoncu ktos razosadny stwierdzi ze nie ma sensu jezdzic co chwile po siostre, tylko ma na stale u was zostac i tyle !!!!!!!!!!!! trzymam kciuki, mocno !!!!

palemka : kochana nadziei nie mozna tracic, trzymam kicuki zeby @ nie przyszla !!!!!!

sol : no termin jak dla mnie bylby CUDO :)

balbinka, sol : widze ze temat mieszkaniowo-domowo-metrazowy
ja tez jestem zdania ze lepiej ciasny ale wlasny kat
dla mnie najwiekszym problemem nie jets metraz, a halas! dostaje normalnie nerowzy jak slysze sasiadow i nie wiem jak to sie skonczy... ale moze ktoregos dnia skobcze jak jedna z sasiadek sol ... wlasnie od 2 nocy nie spie, bo sasiedzi trzaskaja dzrwiami, wybudza mnie to codziennie jest trzasniecie jeszcze oK. 1-1h30 !!!! (pewnie ktos idzie do kibla!) a ja mam sen jak mucha na bebnie, nawet w stoperach to slysze
my sprzedalismy nasz emieszkanko i w poszukiwaniu domu i w idei "powiekszania sie " wynajelismy wieksze zeby 1. pomiescc drugie bebe, 2. na sookojnie suzkac takiego fomu jaki nam odpowiada
i co ???? jaki rezultat? tak jak balbonka mowi... tyle z planowania...
w ciazy nie ejstem i na cholere mi 100m ogrodzenie rezydencji, park, prywatnt plac zabaw???? 2 dni temu wprowadzili sie nowi sasiedzi i na dodatek skonczylo sie spokojne spanie !!!!!!!!!!!!!!!!!
wykncze sie i fizycznie i nerwowo
przyspieszmay wiec poszukiwania domu a tu niespoedzanka bo ceny w miastach ktre nam odpowiadaja wciaz ida w gore!!!!! (mimo z eogolnie stopy procentowe kredytu rosna od stycznia 2011 i ceny ogolnie ciu ciut spadaja...) ale nie w paryzu, nie w wersalu i kilku 'top' miastach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest jakies nieporozumienie, w wersalu, 40min od paryza dom 100m kosztuje ok. 850 000 - 900 000 000 !!!!!!!!!! i jest tego w cholere malo! w piatek wchodze do agencji, podaje pani budzet a ona do mnie
"bardzo mo przykro, w obecnej chwili najtanszy dom jaki mamy w sprzedazy w wersalu to milion czterysta" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przeciez monza sie pociac!
dlatego do 2 dni zastanawiam sie po cichu nad ucieczka gdzies dalej
przeciez do cholery nie musismy zyc w/przy paryzu, nie tylko to istnieje
problem jets jednak taki, ze tylko tu maz moze wykonwyac swoj zawod
ogolnie w stolicach ... wiec jak bysmy wyjechali powiedzmy do tuluzy czy marsylii bodajze, to on bedzie musial zmienic zawod
i to sa 2 dylematy : po pierwsze on swoj zawod kocha
po drugie, zmineiajac zawod zarobi 4-5 razy mniej... wiec w sumie w duzym stopniu zmie i to nasze zycie codzienne, plany na przyszlosc, ewentualne zabezpieczenie finansowe na przyszlosc, ktore dzis jest mozliwe, a po zmianie pracy... nie bardzo...
takze dylamt dylamt dylamat maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm!!!!!
 
Just tak:) W ramach prezentu naślę na nią opiekę po raz drugi:))
Ja mam ciasto:biszkopt przekładany kremem o smaku krówki:)))
Właśnie zjedliśmy obiad:pieczone żeberka i kluski śląski(z paczki:)) i za niedługo jedziemy na zakupki do galerii.

Josephine mam taką nadzieję...rano mąż zawiezie ją do szkoły (ponad 20km) a ja polecę do Pani kurator,niech cholerka dzwoni do sądu,mała kończy lekcje przed 13-stą i chcę ją już zabrać!Oficjalnie.
 
josephine- Wersal, jak to pięknie brzmi, mam nadzieje,że kiedyś będzie mi dane zobaczyć Paryż :tak: Piszesz, że Twój mąż kocha swoją prace, a czy mogę się zapytac czym sie interesuje, rzadko zdaża się , by ktos był pasjonatem swojej pracy ... A co do cen, u nas też sa kosmiczne, a to nie wErsal tylko Polska, w mojej okolicy domku malutkiego (100m) wraz z małym ogródkiem ( do 400m) poniżej 600 - 700 tys nie znajdziesz ... A też nam się marzy i oczywiscie małymi krokami dążymy do celu;-)

oliwka - nadal Ci kibicuję w sparwie siostry :tak:

just - spacerek był ??? Bo my byliśmy na spacerku, pogoda sama do tego zachęcałą :tak:

sol - a moja miała urodziny w piatek (tańczyłam na stole - hahahahah ):-D


mama - wróciłaś już ????

gumisia - to by znaczyło, ze miałąś owulkę w 19 d.c ???? Kurde ja to sie juz tak długo staram, a nadal nie mma o niczym pojęcia za bardzooo :happy: ale ja zamot jestem, więc ....;-)
 
palemka ja obstawiam 16 albo 17dc ale to nie wiadomo, szczyt sluzu mialam15dc testy owulacyjne 15 , a 16 dc rano pozytywny wieczorem negatywny, dzisiaj juz sutki tez odpuscily wiec jakikolwiek okres plodny minal chyba :)
 
NAGA: jaaasne, że był :tak: siedzieliśmy z Kosmonautą na bulwarze gdyńskim i pochłanialiśmy wit D :-D i książkę :tak: cud, miód, orzeszki :-D a gdzie ciasto obiecaneeeee???????? się pytam????:-D
 
oj jak pusciutko tutaj dzisiaj ..
u nas leniwa niedziela ...

Jos widze masz nerwa ?? :) moze na Lazurowe ?? pieknie i taniej :)


hehhe i moj brat ma dzisiaj urodziny :) no sie urodzinowo imieninowo zrobilo :)
soll dobre z tym skarbem :)
ja dziewczynki melduje pomiar tempki 17dc-37,05 18dc-36,80 19dc-36,95 i dzis 20dc 36,90m to co myslicie ze mozna uznac to za skok ? ciekawe czy ta owulka byla, jesli tak to licze ze na dniach cycki odpuszcza:)
oj dzisiaj tu pewnie pustki beda...

ja sie nie znam , ale jak sie staraliscie w te dni to szanse sa duze i ja mocno za was trzymam kciuki !!!!!!!!!!!! :))))

Just tak:) W ramach prezentu naślę na nią opiekę po raz drugi:))
Ja mam ciasto:biszkopt przekładany kremem o smaku krówki:)))
Właśnie zjedliśmy obiad:pieczone żeberka i kluski śląski(z paczki:)) i za niedługo jedziemy na zakupki do galerii.

Josephine mam taką nadzieję...rano mąż zawiezie ją do szkoły (ponad 20km) a ja polecę do Pani kurator,niech cholerka dzwoni do sądu,mała kończy lekcje przed 13-stą i chcę ją już zabrać!Oficjalnie.


Oliwka to ja od rana jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))) musi sie udac !!!

Boogi jak po spacerku ?? :)
 
dziewczeta nio juz weekend sie konczy, zapraszamy na pogaduchy :)
ojj boogie na ciasto mi zrobilas ochote:p
asionek nie we wszystkie dni, ale sie okazem staram sie nie nastawiac, zeby sie nie rozczarowac:)
 
just - ciasta ni ma ... nie upiekłam :( ... no to kosmonauta się dziś oczytał, a co ciekawego czytał ?

gumisia - no widzisz ja sie nie znam ... ja mniej wiecej zawsze wiem kiedy mam płodny okres, a to potem potwierdza sie na usg, takze tempki nie musze mierzyc, poprostu to wiem, no ale u mnie nie wiadomo w czym tkwi przyczyna, ze do zapłodnienia nigdy nie dochodzi ? w takim razie kciuki za ten cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, który miałaś, oby był owocny w fasolkę :)

asionek - czeeeeeeeeeeeeeeesc :)
 
reklama
palemka dziekuje kochana, ja okres plodny tez wyczuwam ale to prawie tydzien wiec rozpietosc spora:) a co z owulka nie wiem jak cos w przyszlym miesiacy podepre sie monitoringiem :)
aj ja cos glodna jestem a dzisiaj tylko spie i jem :p dobrze ze nikt tego nie widzi :p
a cala reszta to gdzie?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry