reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wpadłam się przywitać jeszcze weekendowo :-)

mamma !!! ależ przyjemności pyszności :-):-) testy widzę poszły w ruch to teraz kocurek będzie stroił rozumek na wysyłanie pozytywnych bobo-myśli :tak:

boogie taka z Ciebie literatka mówisz???? :-D To ja Ci powiem, że ze mnie też - Brown połknięty w całości i to dawno - no może poza Zaginionym Symbolem bo ten pochłonęłam miesiąc temu dopiero ;-) Fajnie się Browna czyta, wciąga mimo że taki masowo-popularny trochu ... polecam Deavera, próbowałaś?? Ja ostatnio Asimova łykałam i Lema odświeżyłam bo mam fisia na punkcie klasyki SF) Nooooo... i dzisiaj dla odmiany czytałam ekhm.... KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ :szok: Jakoś mnie tak naszło odkąd na L4 siedzę, że powinnam trochę się poduczyć - a tak po prawdzie to PRZEZ NASZĄ MAMĘ05 :-D:-D bo ona to tak wysoko kulinarną poprzeczkę wzniosła, że ja po prostu wymiękam :-p
 
reklama
SOL- cześć ,co tam ????

JUST- namawiaj mame na pieczenie :)

GUMISIA- nie poddajemy sie :) cykl trwa wiec jeszcze nadzieja jest :0

ja temp.nie mierze w tym cyklu-stawiam na testy i w tym cyklu robie inaczej-do tej pory dzialalam 7.9.11,13 d.c. a teraz czekam na II mocne krechy na owulacyjnym i dopiero podzialam 3,4 razy :) moze tak mi sie uda ??...
 
KOCURKU: cześć :-) mówisz, że też jesteś oczytana kobieta ;-) i bardzo dobrze, czytanie rozwija wyobraźnię :-D osobiście nie lubię SF, ale to kwestia gustu :tak: Kocurku skoro pochłaniasz, to Ciebie też może pochłonąć Steig Larsson, mówię Ci, wystarczy kilka linijek i już Cię nie ma :-D właśnie Wy tu wszystkie gotujecie, wymyślacie, MAMA05 to już w ogóle, GUMISIA też serwuje kuchenne rewelacje a ja się zastanawiam, jak my z Kosmonautą później będziemy się żywić :-D ja tak mało kucharkowa jestem :-D wolę sprzątać i prasować :-D:-D:-D
 
mamitka oby trzymam mocno kciuki :) ja roznie jak byla ochota, tylko w dzien pozytywnego bylo dodatkowo wiec wyszlo 3 dni pod rzad:) z czego chyba w dzien kiedy najprawdopodobniej owulka byla odpuscilismy :/ wiec mam to gdzies bedzie co bedzie to dopiero albo az ( wole myslec dopiero) drugi cykl :)

kocurku niom to faktycznie jak studiowalas ksiazke kucharska to ci mamita pojechala po ambicji :p

boogie no jak maslane oczka i jak nie mama to ktos zawsze pysznosci podrzuci, poza tym zanim malenstwo sie przezrzuci z bezplatnego bufetu na bardziej wymysle dani to masz sporo czasu na zmiane literatury na kulinarna :)
 
no dzieci polozone..
KOCUREK- ja baaardzo poprosze o cieple bobo mysli a ugotuję Ci co zechcesz:)))))))))

JUST- juz wysyłam ciasto DHLem :)
 
JUST- Ty sie nic nie stresuj-bedzie dzidzia na świecie,bedziesz wprowadzała zupki to Ci podam przespisy i zobaczysz jakie to proste-z nami nie zginiesz a Twoja Niunia zje zdrowo i smacznie :tak:

SOL- no co tam smutna kobietko u Ciebie?????

GUMISIA,ale dzialaliscie przed testem owu i po tak?? bo jak tak to si :)) i ja zaciskam &&&&&&&&&:)
 
MAMA: to ja się dołączam do ciepłych myśli Kocurka i też bobo myśli wysyłam, trzymam kciuki za wszystkie z Was :tak: Mama, czekam na kuriera z niecierpliwością, żeby tak dało się teleportować do Twojej kuchni MAMA :-D ooo właśnie przepisy mi dasz, to może i ja się załapię na takie papu niamku dla Kosmonauty :-D
 
Ostatnia edycja:
hejka

ja jakoś nadal humoru najlepszego nie mam. ale się staram nie dobijać.

Asionek no to byle do 5 kwietnia, szkoda, że nie będę z moim, w pracy będzie i nie będzie miał takowej możliwości. trudno. a jak tam u CIebie? jak się czujesz?

Miłego wieczorku Kobiety Wam życzę :-)
 
reklama
JUST- dziekuje i Tobie za bobo mysli :tak::tak::tak:
mam nadzieje,ze coś dadzą ;-):-)
a o przepisy sie nie martw-beda na czas:tak:

MŁODAM- co tam ,ze humoru brak??jak po usg bo nie wiem...miałaś połowkowe?


a ja mialam w czwartek w nocy przepięknyyyy sen-śniło mi sie usg i gin mówi,ze synek a za chwilę ,nie!! 2 Chłopców:szok::-D:-DTomi biegal szczeslwy z fotkami z usg!!potem urodziłam synków i byli tacy sliczni ,kochani,wyczekani!! mieli na imię Marcel i Igor-mialam super wózek i byliśmy przeszczęśliwi i jeszcze śniło mi sie ze spotkalam sie z Wisieńka i obie płakałysmy ze szczescia:tak:

tak chcialam znowu zasnąć...:sorry::sorry:
normalnie jak sie obudzilam to mialam łzy w oczach-tęskniłam za moimi chłopcami:-(

matko jak ja pragnę tej dzidzi-to aż boli....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry