reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama No. To myśli i fluidki gotowe do startu - już odpalać czy czekamy na dwie kreski na owulacyjnym???? :-D:-D

boogie a dziękuję, sprawdzę polecanego autora :-) dzisiaj zakupiłam w Traffic'u Allena Steele "Spindrift" - oczywiście SF taki deterministyczny i takom filozofiom napakowany fiu fiu ;-) ale przynajmniej miałam tyle rozumu, żeby w wersji anglo zakupić - bo czuję, że mi nieużywane wykształcenie powoli wycieka.... :sorry:

gumisia bo wiesz... ja jestem z tych trochę dążących do perfekcji (z naciskiem na dążących :-D) i jak już mam siedzieć w domu i kucharzyć to MUSZĘ to robić DOBRZE :-) No nic... szkolę się ....
 
reklama
jestem ale zaraz zmykam :)

mama : fajnie, ze juz jestes :) jutro poniedzialek, powrot do tygodniowej organizacji i na BB :)

palemka : faktycznie niezle ceny... jeeeezu co sie robi na swiecie...
a maz jest finansista. nie wiem jak on rto robi ze to lubi, ale lubi :) wiec ja nie mam nic przeciw ;)

sol : ????
 
KOCUREK- kochana,dziekuję-wiesz co poczekamy tak do wtorku i odpalimy:))
mam nadzieje,ze szkolenie w gotowaniu pojdzie szybko i sprawnie :)))
i bedziesz królowa kuchni !

JOS- witaj kochana..też sie ciesze,ze juz jestem w domku i tak jak piszesz-jutro cotygodniowy rozkład dnia i melduje sie po odwiezieniu dzieci na bb :)
 
mama : piekny sen :)))))))))) i zycze zeby sie sprawdzil :)
mlodam: czemu zly humor????

a ja mam przeczucie ze sol jest :( bo dostala @ a moze w glebi duszy by nie chciala...? :)))
 
MAMA: jak nasze kciuki mogłyby nie pomóc??? ;-) sen piękny, ale bolesne musiało być przebudzenie... mi się śniło ostatnio,że ten coś nazywane "czopem śluzowym" mi wypadło, dosłownie, wypadło, a poźniej, że odeszły mi wody, ale dziecko się nie rodziło... i obudziłam się lekko wystraszona

KOCUREK: wybacz, że zapytam, a z wykształcenia kim jesteś? Wiesz jestem lekko zdziwiona, że o Larssonie nie słyszałaś, bo to ostatni bestseller od dłuuugiego czasu :tak: autor niestety zmarł i nie doczekał swojego wielkiego sukcesu...

JOS: hej! :-)
 
JOS- no piekny sen.........przepiekny!
a co Sol sie @ spozniala??
JUST- no bolalo przebudzenie...az mialam lzy w oczach...

mi jak czop odszedl to też dosłownie mi wypadł :)(to bylo w ndz.a Zuza urodzona w środe-nic sie nie dzialo do wtorku) wiec moze i u Ciebie tak bedzie :)
 
Ostatnia edycja:
MAMA: ufff, to tak też może być? jejku takie kwestie mnie zastanawiają... dobrze, że pytam Was, tzn mamusie, bo ja zieloniutka jestem w tym temacie :zawstydzona/y: a czasem, też umknie na wizycie u lekarza, żeby o takie coś zapytać... a czy Ty miałaś nacinane krocze? wybacz, jeśli to zbyt osobiste pytanie:zawstydzona/y:
 
MAMA: ufff, to tak też może być? jejku takie kwestie mnie zastanawiają... dobrze, że pytam Was, tzn mamusie, bo ja zieloniutka jestem w tym temacie :zawstydzona/y: a czasem, też umknie na wizycie u lekarza, żeby o takie coś zapytać... a czy Ty miałaś nacinane krocze? wybacz, jeśli to zbyt osobiste pytanie:zawstydzona/y:
Ja miałam,nic nie czułam:)))

Jestem,byłam po 2 pary nowych spodni i na meczu:)) Nasi chłopcy wygrali:)
 
JUST- ano moze tak być..
ja mialam nacinane krocze-Zuza byla 2 razy owinieta pępowiną i musieli naciąć bo miałam poród kleszczowy
a przy Domisiu tez cieli bo był duzy-4100g a ja przy 8 cm rozwarcia rodziłam..

pytaj kochana-ja moge to pomogę:tak:
 
reklama
kocurku i prawidlowo :)
mamitka mnie w piatek sie snilo ze urodzilam synka, moment nawet maz nie zdazyl, a po 6 godzinach juz wyszlam do domu heheh, to moze cos w tym miesiacu sie uda:) a test pozytywny mialam 16 i 17 dnia rano (wieczorem juz negatywny) przytulalaismy sie 15,16, 17 i 19 i wczesniej oczywiscie tez, ale nie napalam sie i teaz juz dla przyjemnosci :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry