reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE SIERPNIÓWKI :))))) - zawiadomienia, zdjęcia, gratulacje

reklama
no witam drogie mamuski hiii i sama juz nia jestem cudowne uczucie maly jestpzeslodki je coraz wiecej malo troche spie ale to norma nie placze tak duzo wiec mmi tez jest lepiej. troche szwy bola bo mnie nacinali i probuje odespac szpital ... wogole porod by fajny nic nie czulam bo mialam znieczulenie tylko parcie no i jak mnie zszywali hii ale najlepsze to bo mi polozyli malego na piers i po pol godz go zabieraja a tu na srodku pepka kupka no widok boski i sie smialam ze osral mamuske ogolnie jestem zadowolona z opieki lekarskiej... jak juz wszystko sie unormuje to wroce na bb nadrobic zaleglosci
buzaki
 
edie pisze:
Dzisiaj w nocy urodziła Joaś synka Bartusia! WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!! Chłop na schwał - 4050g i 58cm. BARDZO BARDZO jesteśmy z Joaś dumni! Buziaki :)))

Postaram się odwiedzić Joaś i dam Wam znać jak czuje się świeża (choć po raz trzeci) mama! Ma się świetnie z tego co pisze i jest szczęśliwa tylko...głodna :)))) Może uda mi się napełnić Jej brzuszek, żeby pustka po wyjściu synka na świat nie była tak wielka, hi hi hi :)))

;D ::) Joaś GRATULACJE!!!.... no,i nie tak okropnie dużo przenosiłaś...tylko troszkę.. 8) 8)
Taki mały brzuszek ...a tu taki kolosik z Bartusia!!!nie..nie wierzę.... ;) SUPER!! to teraz moja droga....ciężkie dni przed Tobą.... :p Trzy szkraby w domu...
 
reklama
Joas, Kamcia, wielkie gratulacje!!!!! Super, ze powiekszylyscie w koncu grono mamus sierpniowych!! ;) Buziaczki. ;D
 
Do góry