reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE SIERPNIÓWKI :))))) - zawiadomienia, zdjęcia, gratulacje

ogromne gratulacje dla wszystkich mamuś dużo szczęścia i zadowolenia z nowo narodzonej pociechy
 
reklama
Joaś gratulacje.. zapraszamy do wrześniówek :D ( ja dla odmiany miałam być wrzesniówką a jestem sierpniówką :) ale z 30tego :D
 
JOAś NO WIESZ TY CO ?? żEBY SIE NA WRZEśNIóWKACH NIE POCHWALIć!! :laugh: ;)

GRATULUJę CI OGROMNIE !!!!!!
:)

CZEKAMY NA RELACJE PO POWROCIE
 
Witam sierpniowe mamy! :-) Dopiero się zalogowałam na to forum i nie bardzo wiem, w którym wątku powinnam się przedstawić sierpniówkom (na ogólnym wątku powitalnym już to zrobiłam).
Mam nadzieję, że tu.

Ja również jestem sierpnióweczką, urodziłam synka 4 sierpnia, który jest moim słoneczkiem i radością moejgo życia :-)
 
karoo-kp, dzięki ;-) Próbuję się na razie rozeznać w tym wątku sierpniowym, bo jestem nowa na tym forum w ogóle. Jest jakiś wątek ogólny, na pogaduszki?

No i zaglądaj jeszcze czasem do nas na N :)
 
Asmodis urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mały przyszedł na świat o 23.50 wczoraj!!!!!!!!!!!!!!!
waży 3380 i ma 53 cm .Poród siłami natury!!!!!!!!!

oboje czują sie dobrze!!!!!!!!!!!!!!

Asmodis wielkie gratulacje , czekamy na Ciebie:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
o jesuuu ale się poryczałam:-):-):-)
Asmodis ogromniaste gratulacje podwójna mamusiu!!
chłop na schwał, święta razem w domku już na pewno spędzicie:tak:
 
Do góry