reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Hahaha, kochane sa te nasze maluchy i do tego ta ich bujna wyobraznia :-D:tak::-D

Ollesiu, widze, ze Piotrus potrafi zmyslac niestworzone historie tak jak Sara :tak: Jak ja czasami slysze co ona opowiada to prawie sikam ze smiechu :-D
No i gratuluje rozgadanej corenki :tak::-)

Bedyta, to Ci Alutka wytlumaczyla :-p:-D

Karoo, z tymi "wszystkimi rodzicami" to Sara czesto z takim tekstem wyjezdza, ale zazwyczaj w sklad tych rodzicow wchodze ja i np. moja siostra :-p:-D
Mowi np., ze chce isc ze wszystkimi rodzicami na spacer, patrzac przy tym na Monike :-p:-D

Sara po pierwszym dniu przedszkola opowiadala mi, ze jadla "piśne pielogi", co sie pozniej okazalo makaronem z serem i cukrem, ktorego nie zjadla wcale :-p
 
reklama
moje dziecko się ostatnio dość pyskate zrobiło...
ostatnio, jak jej czegoś tam zabroniłam, co usłyszałam- "nie lubie cię, ola też nie. idziemy sobie poszukać innej mamusi. ty sobie poszukaj innych dzieci i innego żona..." jak to usłyszałam, to mało co się nie posikałam
innym razem u babci- 3 dzień pobytu, a jula "czy w tym domu to się w ogóle nie odkurza? bo moja mamusia odkurza codziennie" (ale mi reklamę u teściów zrobiła:cool2:)
 
Julka aleś babci dowaliła!!:-):-):-)
ja już za tekstami Ali nie nadążam, wali takim że czasem nie wiadomo gdzie oczy schować, no ale cóż.... przedszkole robi swoje;-)
 
dzisiaj:
Wojtek: mamo dostałem cztery oceny
Ala (szeptem): mamo a ja pięć
Wojtek: 5, 4+, 4 i 3
Ala: mamo a ja 7 i 8.... no i 17
:-):-):-)
 
dzisiaj:
Wojtek: mamo dostałem cztery oceny
Ala (szeptem): mamo a ja pięć
Wojtek: 5, 4+, 4 i 3
Ala: mamo a ja 7 i 8.... no i 17
:-):-):-)
:-D:-D:-D Rewelacja! :-D


Ja nie pamietam teraz ani jednego tekstu Sary, ale wali mocno, a czasami az za mocno :-p;-)
 
reklama
Do góry