reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

różowy śluz -- zamist miesiaczki !

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Witam

troche sie niepokoje a wizye u ginekologa mam dopiero w przyszły piatek wiec szukam po niecie moze sie troche uspokoje

mianowicie w Niedziele rano bolał mnie brzuch jak na miesiaczke wiec poszłam do łazienke oczywiscie na majtkac troche krwi wiec umyłam sie i załozylam podpaske myslac ze to miesiaczka

do południa było tak jakos dziewnie bo krew na podpasce (chociaz niewielka ilosc ) ale wygladała na czarna , miałam wrazenie jakby ta krew była brudna


wieczorem nic juz na podpasce nie bylo tylko jakies plamki delikatne na papierze toaletowym

w poniedziałek rano nic ( jeszcze sie nie martwiłam bo mam dosc duzego miesniaka i nieraz miałam takie plamienia 2 dni przez miesiaczka a pozniej krwotoki jak to przy miesniakach - a moj to prawdziwy okaz ma ponad 10 cm (((

ale mija prawie 3 dni i dalej nic

nawet nie ma juz na papierze

co jakis czas (powiedzmy co 1-2 godz ) na papierze po podtaciu sie zauwazam taki niewielki sluz ciagnacy sie ( jak białko kurze ) ale ten sluz jest RÓŻOWY i dlatego sie martwie

w zeszłym cyklu miałam tak przez 2 dni po skonczonej miesiaczce rowniez ten ciagnacy sie sluz rozowy

nie wiem co mam myslec boje sie zaczełam schizowac ze pewnie jestem chora itp

a do gina dopiero w przyszłym tygodniun ( bo teraz jest na urlopie )

miał tak ktos
 
reklama
Do góry