reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozrywka czyli zabawy z naszymi maluszkami:))

Natalka juz potrafi złapać miękkie zabawki, grzechotkę włozoną do rączki chwile potrzyma, no i po woli zaczyna te zabawki kierować do buźki:tak:
 
reklama
a nasza Zosieńka też łapie maskotki, butelkę też potrafi trzymać ale nie na dłuższą mete, teraz jedzenie to nie lada wyzwanie:angry: bo ona bardziej jest zainteresowana łapaniem butelki, i ja sobie albo próbuje wepchnąć do buźki albo wyciągnąć.główka standard na brzuszku wysoko, gorzej jak się męczy bo za chole... nie umie/nie chcę jej położyć i będzie skubana tak długo ją trzymać do póki jej nie przewróci.dźwiga się do siadania no i ta dupka też ją podnosi i się przemieszcza na swój sposób, no i też tak nie udolnie kosi łapki robi
a oto Zosi postępy:
Zobacz załącznik 434622Zobacz załącznik 434623
 
majuska jako ze Maciek sporo bajek oglada to Kuba śmieje sie do każdej uśmiechnietej buźki :-) Najbardziej lubi Myszke Miki ale nieraz zaczyna flirtowac tez z jakimiś Paniami z reklam czy filmow :sorry: No serio, jak ktos sie do niego uśmiecha z TV to od razu odwzajemnia :-D
 
Lenka w tv oglada co popadnie, W tygodniu z rana na polsacie lecą bajki, to najbardziej odpowiada jej Miś Yogi :) Śmieje się chichocze... no ubaw z niej jest :)
Całować po szyjce, po nożkach, pupci... śmiechu ile się da. Samolocik i ,,szarpanie,, różek też uwielbia. Ostatnim hitem jest ,,A-ku-ku,, Buzia Lenki pod pieluszkę i co chwilkę odkrywać ;-)
Sama uwielbia swoją świnke z Kubusia Puchatka - najsmaczniejsze są uszka ;-) Rzuca nią, całuje ;-) No i najwięcej uwagi poświęca zabawką które się świecą i grają. Lubi też męczyć swoją niedawno zakupioną ośmiorniczką zabawka edukacyjna ośmiorniczka BCM (2229308981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Mamusie, powiedzcie mi... czym najchętniej bawią się wasze maluszki? Jakie MĄDRE zabawki polecacie? Chciałabym kupić cos małej ,,na króliczka,, ale nie mam pojecia co.. Lalki i inne ,,nic nie robiące,, zabawki odpadają bo wogóle się tym nie interesuje..
 
reklama
U nas jest to samo ja juz sie martwie ze moze moj syn nie ma odopwiedniej zebawki ktora by sie zajał jedyne co lubi to cos wkładac jedno w drugie np kubeczki nic innego go nie interesuje oczywiście oprócz rzeczy z kuchni,garnki talerze(ostatnio trzy posżły do kosza):-)
 
Do góry