reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszczep podniebienia i wargi

Dziewczyny zaczynam odliczanie do operacji i bardzo się boję! :(
2 stycznia mamy skierowanie na badania przed operacją
3 stycznia mam odebrać wyniki
4 stycznia dzwonię do IMiD potwierdzić i do pediatry na ostatnią przedoperacyjną wizytę
7 stycznia wyjeżdżamy i mamy przyjęcie na oddział
8 stycznia operacja

BOJĘ SIĘ! :( chcałabym, żeby Majeczka zniosła to najlepiej jak tylko się da... Ale i tak przy niej będę non stop, żeby czuła się jak najbardziej komfortowo.

Kangur jak tam pierwsza wizyta? Gdzie chodzicie do poradni? Jak się Wiktorek rozwija? :-)
Majuska a jak tam Twoja córcia? Wklej jakieś fotki uśmiechniętej kiedyś :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i masz! niecałe 2 tyg do operacji i Maja złapała katar, do tego doszedł paskudny mokry kaszel. Dzwonilam do IMiD, musimy się szybko leczyć.

Do tego dowiedziałam się, że Majcię będzie operował dr Mydlak, trochę się boję, bo to bardzo młody lekarz...:( zastanawiam się nad telefonem i zmianą lekarza...
 
Witam jeszcze w starym roku, Maya12 jak tam zdrówko córci, zmieniłaś termin operacji? Trzymam kciuki za was:-).
My zdecydowaliśmy się na prokocim, Wiktorek operacje będzie miał 26 lutego, narazie zdrówko dopisuje, gaworzy uśmiecha się kochaniutki, Oliwka mówi że jest przesłotki z tym rozszczepem ;-).


Spełnieni marzeń wszystkim życzymy, operacji bez komplikacji i szybkiego powrotu do pełni sił:-)
 
Kangur a jak bedzie wygladalo leczenie chirurgiczne? zdecydowalas sie na operacje osobno wargi i osobno podniebienia?
Skad jestescie?
Maja w zasadzie wyleczona, jutro jedziemy do lekarza i on wyda ostateczna opinie. Dzism bylsmy juz na badaniach przed operacja, mam nadzieje, ze wszystko dojdzie do skutku w terminie...
Majuska jak tam?
 
Ciesze się że Maja jest zdrowa już niedługo będziecie po operacji:-).
Daj znać jutro co powiedział lekarz.
Wiktorek będzie miał narazie operacje wargi, a około 2 roku życia podniebienia, na końcu przeszczep kości:-(.Więc długa droga przed nami.
Mieszkamy niedaleko Myślenic za Krakowem w strone Zakopanego, a wy?
 
Witam u nas wszystko ok nie pisze bo mam kiepski internet i zajmuje mi duzo czasu zanim co kolwiek otwozy:wściekła/y:
Maya my tez myslimy o was wierze ze wszystko bedzie dobrze.
 
Kangur my mieszkamy pół godziny drogi za Katowicami, mala miejscowość. Do Warszawy mamy ponad 350km :(
Majuska fajnie ze sie odzywasz :-)

Dziewczyny jutro po 8 dzwonie do Wawy i napisze Wam jak cos bede wiedziec. Stres MEGA!
 
Maya jestesmy z wami jak ten czas szybko mija jeszcze kilka dni i Majunia bedzie po operacji. Modle się za was.
moja córeczka ma mega katar i kaszel synek oczywiście też.
Czekamy na wiadomości od was.&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Majuska dzieki wielkie :-) Już jutro wyjeżdżamy do Warszawy. Na początku chyba pęknie mi serce, bo zostawiam tu synka, mój mąż zostaje z nim na szczęście, mam nadzieję, że poradzą sobie jakoś, ale będę strasznie tęsknić. Ze mną i Mają pojedzie moja siostra. Nie wiem jak przez to przejdziemy, aż mi się słabo robi na samą myśl :-( Ale wierzę, że będzie dobrze i że damy sobie ze wszystkim radę.
Kangur a co Cię sklonilo o wyborze Prokocimia?

Dziewczyny trzymajcie kciuki i pomódlcie się za nas :-) Odezwę się po powrocie, oby to było już niedługo!
 
Do góry