reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój dzieci, których mamy stosowały acard, clexane

Również byłam na tych lekach (clexane 0,5, acard, duphaston, a nawet antybiotyk dwie serie) moj synuś jest najcudowniejszy na świecie i Tobie życzę takiego szczęścia
 
reklama
Witam, clexan brałam przez pierwszą ciążę ponieważ miałam zylaki i d'diety podwyższone. Z tego co się na czytałam zbyt często jest on przepisywanie profilaktycznie a klucze się prze kilka miesięcy nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Ma on chronić przed zakrzepicą. Poza tym urodziłam siłami natury i córka ma już 4 lata zdrowiusienka :) teraz jestem w drugiej ciąży 17 tydz i zaraz wchodzę na leki. Powodzenia
 
Do góry