reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sab simplex i bebilon komfort

Witam:-)

Dziewczyny mam do sprzedania
Bebilon Pepti 1, proszek, 450g.
Mleko jak wiadomo przepisywane tylko na receptę - przeznaczone było dla mojego synka ale niestety okazało się nie trafione w jego wymagania żywieniowe.
Mam 2 puszki z czego jedna została już otwarta, :sorry2:
Cena symboliczna w kwocie jednego opakowania.
 
reklama
Chciałam jeszcze dodać odnośnie kropelek, że nawet kropelki najlepsze i najbardziej sprawdzone nic nie pomogą jesli kolki maja podłoże alergiczne tzn chodzi mi o skazę białkową. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest albo dieta bezmleczna dla mam karmiących albo mieszanka mlekozastępcza. U nas sprawdziło się to drugie i kolki ustapiły po paru dniach od podania pepti...:tak:
 
sprzedam bebilon comfort 1 (5puszek)!!!
hei szukam kogos kto by kupil ode mnie mleko modyfikowane bebilon comfort 1. mam w domu 5 nieotwartych puszek tego mleczka poniewaz kupowalam na zapas a nestety po wizycie u lekasza mojej corci przypisano inne mleczko bo wykryto ze ma skaze bilakowa i nie wiem zupelnie co mam z tym kupiomym mleczkiem zrobic. termin prxzydatnoisci jest do 2011roku jesli jest ktos zainteresowany piszcie!! pozdrawiam!!zainteresowanych prosze o kontakt na meila iska88domi@interia.pl lub sms 504529110. oferuje korzystna cene!!
 
Witam,

Mam do odsprzedania 2 buteleczki sab simplexu przywiezionego w tamtym tygodniu z niemiec, cena za buteleczke to 30 zł + koszty przesyłki według taryfy poczty polskiej sądze ze około6 czy 8 zł list polecony,
pytanie proszę kierować na maila pass20@wp.pl
 
Mam do sprzedania! ORYGINALNE NIEMIECKIE! kropelki na kolki i wzdecia dla niemowlaków SAB SIMPLEX ORYGINALNE NIEMIECKIE, NAJTANIEJ . Sprzedaje ORYGINALNE zakupione w aptece. Kropelki zostaly sprawdzone na moim synku i dzialaja rewelacyjnie! To nie jest czeska lub francuska podróba ze slonikiem . Nie oszczedzaj na dziecku . Cena 49 zl za sztuke ( 30 ml ) + koszty przesylki ( paczka priorytetowa pobraniowa 14 zl ) . Przy wiekszych ilosciach Legnica i okolice dowóz gratis .Dozowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, prosze stosowac sie do tych instrukcji, w przeciwnym razie lek moze nie dzialac wlasciwie!Niemowleta: do kazdej butelki (chodzi o butelke z mlekiem itp.) dodawac 15 kropli.Sab simplex miesza sie bezproblemowo z innymi plynami, np. z mlekiem. U niemowlat karmionych piersia mozna zaaplikowac za pomoca malej lyzeczki bezposrednio przed karmieniem. tel 784-097-126 ( dolaczam tlumaczenie ulotki w j. polskim ) LEGNICA
 
reklama
Do góry