reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

W tej chwili zaczynam mieć pewne dylematy. Ponieważ narobiło sie mnóstwo tzw. wyprzedaży i obniżek, na których mozna kupić ciuchy czasami za grosze, więc zastanawiam się, czy nadal kupować uzywane? Druga sprawa, że marki obecnie nie przywiązuja wagi do jakości, więc niejednokrotnie okazuje się, że kupiony ciuch to jednorazowa szmatka, która po praniu nadaje się do chodzenia po domu wyłacznie.

A co Wy o tym sądzicie?
 
reklama
Ja też nie mam nic przeciwko, choć ostatnio niestety brakuje mi czasu na wycieczki do lumpeksów.
 
Ostatnio byłam z mężem nad morzem i zamiast odpoczywać to uganiałam się za ciucholandami, których w kurortach jest mnóstwo. Co ciekawe, znalazłam dużo okazji i obkupiłam się za wszystkie czasy :)
 
Wiecie co, ja zauważyłam, ze w ostatnich lat ceny rzeczy używanych bardzo wzrosły. W ciucholandach sukienki, kurtki kosztują już nawet koło 50 zł, jeżeli się tyczy ubrań używanych sprzedawanych na allegro to także trudno odłowić coś fajnego w dobrej cenie.
 
Zgadza się,ceny wzrosły ale i jakość towaru w tych lepszych second handach możemy spotkać inną jakość odzieży,nie jest tak znoszona i zużyta,nie przypomina szmatki i w tym sens. Osobiście mam dwa takie sprawdzone sklepy. .
 
reklama
Ja w ogóle jakoś nie mogę się przekonać do second handów... Za to moja siostra często kupuje używane ciuszki i rzeczywiście, zauważyła wzrosty cen
 

Podobne tematy

Do góry