reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks.. a właściwie jego brak

Dołączył(a)
29 Sierpień 2021
Postów
9
Hej dziewczyny... zastanawiam się, choć głupio mi o to pytać, ale chcę wiedzieć czy ze mną jest coś nie tak. Jak często współżyjecie ze swoimi partnerami mężami? Oczywiście poza okresem owulacyjnym. Mamy 29 lat, naprawdę staram się dbać o siebie, jestem wysportowana, codziennie 'zrobiona' ze względu na pracę w biurze, mimo wszystko mój mąż średnio zwraca na mnie uwagę. Owszem, nie zaprzeczę, zawsze mi powie, że ładnie wyglądam, że zrobilam pyszny obiad itd... ale litości... ja chcę seksu!!! Jeśli sama niczego nie zainicjuję to nic z tego. Już staję na głowie, żeby mu się zachciało. Czy to jest normalne w tym wieku? Bo nie sądzę...
 
reklama
Rozmawiałaś wprost z mężem o swoich potrzebach/oczekiwaniach/fantazjach?

Mój sam przyznaje że ma niskie libido 1-2x na tydzień to dla niego optimum... Czasami się udawało co 2-3 dzień, ale to max.
 
Tak, ale on chyba nie bierze tego do siebie. Z drugiej strony to takie krępujące nakłaniać kogoś do czegoś. Zazdroszczę parom, między którymi widać takie pożądanie, u nas takiego czegoś nie ma...
 
Twój mąż to osoba, z którą śpisz, jesz i spędzasz najwięcej czasu w życiu. To twój towarzyszy życia, dlatego bardzo ważna jest z związku komunikacja. Jeśli coś cię trapi, powiedz mu o tym. Nie ma czego się wstydzić ani obawiać. [emoji3526]
Poza tym to twoja seksualność [emoji3526] możesz pomagać sobie sama. Polecam profil na Instagramie Kasia co z tym seksem [emoji3526]
 
Zawsze możecie iść na konsultację do seksuologa, ale jak mąż ma po prostu niższe potrzeby to nie wiele możecie zrobić. Sama byś pewnie nie chciała być zmuszana do seksu.

My akurat jesteśmy dobrze dobrani bo oboje mamy bardzo wysokie libido mimo bycia po 30stce i dwójki dzieci
 
Z moim mężem jestem prawie 12 lat po ślubie, a razem 17 lat.
I zauważam, że z wiekiem oboje mamy coraz mniejsze potrzeby.
"Za szczyla" to było codziennie, byle gdzie, byle by było, jak sobie przypomnę, do czego byliśmy zdolni, to się w duchu śmieję.
Tylko że nam obojgu tego seksu po 3 razy dziennie nie brakuje, często jesteśmy zmęczeni, wieczorami potrafimy usnąć szybciej, niż Córka, a w ciągu dnia nie ma jak, bo Syn jest bardzo absorbujący, więc chyba chcąc nie chcąc pogodziliśmy się z sytuacją i na szczęście nikt do nikogo żalu nie ma...
 
U nas różnie, jak jesteśmy na urlopie to nawet i codziennie, a jak praca dom obowiązki to przeważnie w weekendy, czasem się w tygodniu coś wydarzy ale rzadko. My staż 13 lat :) myślę że wynika to ze zmęczenia i nadmiaru obowiązków
 
niektóre żony swoim miśkom dają takie specjalne tabletki na popęd Prosent 600 kapsułki z proszkiem. Nie mają żadnych skutków ubocznych a już nie jednego ruszyły z przed telewizora lub komputera do roboty ;)
 
reklama
zgadzami się z dziewczynami, a szczególnie z olka11135. A mąż prowadzi aktywny tryb życia - sport, etc? Spóbuj poszukać różnych rozwiązań - zgadzam się, że fajnie szczerze porozmawiać i wyjaśnić jak ty się czujesz i jakie są twoje potrzeby. Lub zasięgnąć porady fachowej. Wiem że niektóry appki proponują rozwiązanie dla par z pododnymi problemami, gdzie jedna strona informuje partnera o swoim nastroju, etc. Ja testuje iyoni teraz, wiem, że mają taką funkcję. Ale inne appki też będą ją mieć. Moim zdaniem, napewno nie możesz zostawić tak jak jest, bo jedna strona będzie zfrustrowana. Gdzieś musi być złoty środek.
 
Do góry