reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sesje "brzuszkowe"

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Kasik83, 2 Styczeń 2012.

1. Kasik83

Kasik83 New Member

Hejka,

czy możecie polecic fotografa/fotografkę, która wykonuje sesje ciążowe? Już się orientowałam i ceny mnie powalają, od 500zł w górę :szok: czy wszędzie tak jest, bo może to norma, ale ja się nie znam ;-) dajcie znac jeśli znacie kogoś godnego polecenia.

Pozdrawiam :-)

2. anka-spe

anka-spe New Member

Polecam moją znajomą ..|/ Za firanką \|.. nie znam cen, ale kobitka bardzo sympatyczna i zdjęcia robi wspaniałe ;)

3. reklama
  4. mucha666

mucha666 matka wariatka

A może nasza Izka?

5. anka-spe

anka-spe New Member

o matko, zupełnie o Izie zapomniałam... a przecież to pełna profesjonalistka no i tutejsza ;)

6. FotoIza

FotoIza Fotograf

Dzięki dziewczyny :-)

Poleć forum