reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie

mucha_nie_siada odebrałaś mi nadzieję na którykolwiek krem;), ale zdaję sobie sprawę, że te kremy to są g**** warte, ale tonący brzytwy się chwyta. Poprostu zaiwestuję w dobrze natłuszczający krem, bo teraz to najważniejsze.

Tego kremu Fissan szukałam i nigdzie go nie ma.
devi a mi od razu skojarzyły się rozszerzone naczynka w Twoim przypadku, ale nie wiem czy to to, bo tego nie widzę.
 
reklama
karolaola, wybacz.. ale biorąc pod uwagę jaki majątek w to władowałam bez skutku, to lepiej żebyś się dowiedziała przed inwestycją:). Masz rację - krem nawilżający lub oliwka.

Ponoć jak ma się predyspozycje, to nic nie pomoże. Może zabiegi laserem frakcyjnym, a i one nie usuwają w 100% jedynie je spłycają i pomniejszają powierzchnię. Ale koszt jest ogromny. Moje rozstępy zostały wycenione na 3 zabiegi po 3000 zł. Zrobiłam taaakie oczy. Zwłaszcza, że nie mam ich okropnie dużo(zaledwie trochę dużo:D) - widziałam gorsze przypadki. Bardzo szybko się z nimi 'zaprzyjaźniłam'. Bikini na basenie zamieniłam na tankini i udaję, że nie ma problemu :D
 
Dobrze mówisz w końcu to nie koniec świata, a początek;) Przygotowywałam się na to, trochę mnie zaskoczyły z szybkością ukazania się, ale przeżyję. Mąż powiedział, że jak dla niego to po urodzeniu bąbla zyskam na atrakcyjności:-D warto wierzyć;)
 
Słyszałam, że mustella jest dobra, ale kurcze wydawać 90zł co miesiąc, bo podejrzewam na więcej mi nie starczy /

Można kupić na allegro taniej, ja kupowałam za 66 z przesyłką od tego sprzedającego MUSTELA KREM NA ROZSTĘPY 150ml _APTEKA_CENTRUM (1449658042) - Aukcje internetowe Allegro Osobiście póki co mogę polecić go z racji wydajności bo mimo że jest to 150 ml to u mnie jest już miesiąc i co najmniej mam go jeszcze 2/3 kremując brzuszek raz dziennie. Co do skuteczności koleżanka po ciąży mówiła że zmniejszyły się rozstępy ale myślę że to jest uwarunkowane od skóry każdej z nas.

Dziewczyny czy boli Was kręgosłup bo ja od kilku dni czuje się jak staruszka, szczególnie popołudniu i wieczorem mam taki ból że czasami płakać mi się chce.
 
neila,mnie tez bolą plery,zwłaszcza dolny odcinek. Ja własnie zakupiłam pas ciążowy na allegro,polecił mi go moj gin. No ale ja juz mam spory ten brzuchol a jeszcze bedzie rósł podwojnie,takze musze o to zadbać Zapytaj gina czy mozesz uzywac takiego pasa. A ten pas nawet na rozstepy pomaga troszke ,bo brzuch tak nie ciaży wiec i skóra od tego sie nie rozciaga i nie pęka,oczywiscie rozciąga sie tez z innego powodu i na to juz wpływu nie mamy:). Tam są rone rodzaje tych pasów ja kupiłam taki zapinany pod brzuchem i nad brzuchem. Ponoc jeszcze bardziej odciaza ten zapinany na barkach jeszcze ,ale nie wyobrazam sobie chodzenia w takim gorsecie latem...
 
Oj plecki dają znać o sobie, dają. Mniej mnie bolą po gimnastyce ale przecież nie będę ćwiczyła 24/h. :-D
Ja nawilżam się oliwką z ziaji i jakimś olejkiem z rossmana. Póki co rozstępów nie ma (chyba,że o jakiś nie wiem, choćby na plecach - ale po co psuć sobie humor :-D )
 
nie chcę Was załamywać ale u mnie podczas całej pierwszej ciąży ani jednego rozstępu (więc dałam sobie spokój z kremami) a po porodzie wywaliło mnie strasznie.. i to głównie po bokach.. teraz smaruję się oliwką na rozstępy Penaten - oliwka długo utrzymuje poziom natłuszczenia, ale drażni mnie ten zapach.. może tym razem nie wysypie mnie aż tak bardzo.. zresztą tak szczerze mówiąc to mi te rozstępy juz nie przeszkadzaja.. zrobiły się blade i mało widoczne.. a pani dermatolog powiedziała, że nie ma kremu który sprawi, że rozstepy znikną, jedyna mozliwość to jakis zabieg który polega chyba na zdzieraniu tych blizn ale ona powiedziała, ze lepiej po prostu się do tych rozstępów przyzwyczaić bo wyblakną i wcale nie będą tak bardzo przeszkadzały..
 
maggie ten sam kremik mam i przynajmniej skóra przestała mnie swędzieć odkąd go używam...ale się tak bardzo tymi rozstępami nie przejmuję, bo właściwie tylko na brzuchu ich nie mam, od okresu dojrzewania zostały mi na biodrach, udach i piersiach...nic na to nie poradzę już więc je zaakceptowałam
 
reklama
Macie racje dziewczyny, zaakceptuję je i ja;) W rannym świetle wcale nie są taaakie straszne. A może doradzicie mi jakiś krem na bardzo wysuszoną skóre. Zwykle stosowałam te drogeryjne, ale łydki i ręce mi się tak strasznie suche zrobiły, że szok. Może właśnie jakieś balsam/ krem dla dzieci? Bo te balneum, emolium, oilatum to są żele do mycia tak?
 
Do góry