reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama dba o siebie

Macie racje dziewczyny, zaakceptuję je i ja;) W rannym świetle wcale nie są taaakie straszne. A może doradzicie mi jakiś krem na bardzo wysuszoną skóre. Zwykle stosowałam te drogeryjne, ale łydki i ręce mi się tak strasznie suche zrobiły, że szok. Może właśnie jakieś balsam/ krem dla dzieci? Bo te balneum, emolium, oilatum to są żele do mycia tak?

Karolaola ja mam balneum - balsam do ciała
 
reklama
karolaola nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, bo nie w każdym mieście są te sklepy, ale ja bardzo polecam kosmetyki z Yves Rocher. Może nie są najtańsze ale jak sie ma kartę stałego klietna (można załozyć przy pierwszych zakupach) to nie wychodzi drogo, ale są naprawdę skuteczne. Mam sprawdzone balsamy, kremy do twarzy, maseczki i kosmetyki do makijażu. Aktualnie mam balsam z serii NutriSpecific i do suchej skóry jest super. Zapomniałam, ze maja też sklep internetowy...nigdy tak nie kupowałam, ale mozna zajrzeć
 
Dzięki dziewczyny:-)

maggie popytam o ten balsam w aptece
tonya nie wiem czy nie pomyliłam, ale te kosmetyki chyba są u nas w aptece. Rozeznam się, bo muszę coś dziś kupić.
 
Dziewczyny wróciłyście do swoje wagi z przed ciąży? Jeśli tak to po jakim czasie się Wam udało?
 
Ja przybrałam 22 kg w ciąży. 10kg straciłam po wyjściu z porodówki, 10 w ciągu karmienia, resztę starałam się zgubić sama, ale mi to niezbyt dobrze szło. Kiedyś koleżanka mi poleciła papier do gotowania Saga, trochę podpowiedziała jak nim odchudzać jedzenie, a teraz mam 6 kg mniej niż przed ciążą i dalej walczę:)
 
reklama
Do góry