reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Karola, tylko 9 miesięcy albo aż. Wszystko zależy jak się na to patrzy. Chciałabym żeby los zdecydował za mnie ;-) Mąż niby chcę, ale nie działa :p
Jeszcze tak będzie, że jako jedyna z Sierpniówek zostanę z jednym Maluszkiem.

Dzięki, suwaczki zainspirowane Twoimi :-) Czasem trzeba coś zmienić...

Cieszę się, że z pracą już w porządku. Początki zawsze są ciężkie, później idzie się przyzwyczaić.

Dobrze z Marcelinką już ok. A z Igorkiem i przedszkolem, może poprostu miał gorszy poranek i dlatego płakał...
 
reklama
Karola z tymi oczkami maja u nas wszystkie dzieci Wi tez zlapalo ropienie przede wszystkim cos musi byc w powietrzu wirusowego chyba...
dobrz ze do pracy sie przyzwyczailas, ja to wolalabym przedszkole zeby odchroowali poki bylabym w domu, ale coz plakac z tego powodu nie bede,
u nas niby n ie wpuszczaja ale nic nie mowia jak rodzenstwo na chwile przychodzi do mamy i maluszka wiec u nas jest ok pod tym wzgledem;-)

Pflaume idz na zywiol olej system jakbym wiedzial co mnie czeka nie wiem czy bym sie tak poswiecila...

pogoda do bani zimno wieje, humor porazka problemyz budowa hajsem szkoda gadac..;/
 
Saga, to może lepiej, że nie wiedziałaś. Jak byś się nie zdecydowała, to wtedy nie było by Boryska. Jeszcze chwila i Mały będzie z Wami ;-)

Ja zostawiam wszystko losowi zobaczymy, co będzie.

Dzisiaj z M obchodzimy 5 rocznicę ślubu. To już 5 lat, a ja pamiętam ten dzień jakby, to było wczoraj...
 
Hej dziewczyny!

Przeczytałam kilka postów bo więcej nadrobić się nie da.
Saga gratki ciąży, trzymam kciuki za poród.
Pflaume nie jesteś sama. Ja też z jednym ;-) przyznam że czasem myślę o malenstwie ale nie wiem czy sobie poradzę. Czytaj boję się i już.
Młoda mi rośnie, nawija że hej. Czasem zaginął że nie wiadomo jak zareagować. Pozdrawiam Was i miłego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
Młoda, fajnie że się odezwałaś ;-) Super, że Ola dobrze się rozwija.

Co do drugiego Maleństwa, to mamy ten sam problem - strach. Myślę, że z czasem da się go przełamać i będzie Maluch ;-)
 
Jakoś nie mogłam spać, usnęłam dopiero około 2.30 ;-) Piękna pogoda dzisiaj, to trzeba korzystać. My też już dzisiaj dwa spacery "zaliczyliśmy". Miłego popołudnia ;-)
 
Mloda witaj witaj :-)pisz no cos wiecej co u was??;P

dziweczyny cc 2 maja prawdopodobnie 1 ide do szpitala dluga historia jednak bede rodzic w innym szpitalu gdzie moj gin pracuje bo ordynator ze szpitala blizej jest walniety;/ wiec nie wiem jak z odwiedzinami bedzie bo nie wiem jaki system tam jest w tym szpitalu

Karola mlody jest 1 na rezerwowym miejscu ja bym sie cieszyla bo odchporuja we dwoch poki ja bede w domu ;-) jak dzieciaki?

Pflaume no dobrze ze nie wiedzialam a tak bede miec 2 cud swiata przy sobie;-)
najlespszego jeszcze ra z zokazji 5 rocznicy slubu nam sie zbliza 4 speze ja sama z dzieciakami;/
 
Witajcie!

Mam chwilę, bo miałam iść po Igora do przedszkola, ale dzwoniłam i śpi.
Na 15.30 do okulisty- potrzebuję odmiany- nowych okularów. A na 17 do pracy.

U nas dzieciaki wyzdrowiały, Mani przeszły łzawiące oczka, a więc balsam.

Pflaume spóźnione życzenia rocznicowe. Oby takich pięcioleci było multum:*

saaga
czyli mąż jeszcze z Wami pobędzie? Fajnie, będziesz miała swojego lekarza- zawsze to jakiś komfort psychiczny! To pewnie też się dostaniecie- super. Jak wolisz, żeby teraz dzieciaki się wychorowały to ok. Ja patrzę przez pryzmat chrześniaka D. (4miesiące), który 2 razy leżał w szpitalu już- raz płuca, raz inne dziadostwo. Ale wcale nie musi tak być u Was i tego Ci życzę!
Stres przedporodowy jest? Wszystko przygotowane na powitanie Borysa?

mlodam hej!

Uciekam, bo Igor wstał.
 
reklama
Saga , cieszę się, że jednak będziesz miała 2 CC ;-) Spokojniejsza chyba już jesteś, co? Drugi maja już niedługo, zazdroszczę Ci że będziesz miała swój drugi Cud przy sobie ;-)

Dziękuje bardzo ;-) Rocznice spędzisz sama, ale pewnie jak Twój mąż wróci, to nadrobicie :-)

Trzymam kciuki za CC i w ogóle ;-)
 
Do góry