reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklepy jakie polecacie?

NONO w Olsztynie na Lubelska 43B, kolo hurtowni Diabolo
sklep/hurtownię Maluszek przy Wyszyńskiego (z tyłu kościoła)
Bobas - (gracja)
Motylek - ul. Janowicza 3 lok. G przy wilczynskiego
w d.h. ŚLIWA NISKI PARTER ul. Wilczyńskiego 23
\"Dziecko i Ty\" Komis Artykułów Dziecięcych - Dworcowa 49 lok. 76
Ciuchateria – Hallera 4b
Victoria - ul. Barcza 48, k. Ul. I. Krasickiego , Olsztyn
Kubus, komis - ul. Gałczyńskiego 1 /12 (Al. Warszawska / Al. Obroncow Tobruku)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja kilka dni temu, zupełnie przypadkowo odkryłam komis na ul. Mochnackiego. Przypuszczam, że minęłabym go zupełnie nieświadomie gdyby nie stojący przy budynku wózek, który zwrócił moją uwagę :happy:
 
My ciuszki dla synka zazwyczaj kupujemy w Gracji, ceny przystępne i duży wybór. Bobas ma ubranka dośc drogie, z tego sklepu z kolei kupiliśmy całą wyprawkę, wózek, łóżeczko, fotelik itd. Dają rabat i cena jest porównywalna jak w internecie. Wózka nie kupiłabym nie oglądając go, zbyt poważna sprawa. Poza tym kupując w sklepie ewentualne reklamacje są o wiele prostsze i szybsze. Na szczęście nie musieliśmy jeszcze korzystac z serwisu. A kosmetyki i słoiczki niezmiennie Rossmann. Pozdrawiam
 
Ja również polecam sklep SARENKA. Teraz się przenieśli na ul.Warszawską 40.
Super obsługa, a wszystkie mebelki i akcesoria dla maluszków są inne niż wszystkie.
Cały czas się tam zaopatruje i jeszcze nie było żadnego problemu.:-)
P O L E C A M !!!
 
Do góry